Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van valaki, aki hasonló...

Van valaki, aki hasonló helyzetben van, és szüksége van egy barátnőre? 24/l. Budapesten, vagy annak környékén keresnék valakit.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm,ha valaki ír!
2015. júl. 8. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán érthető a kérdésed. Mi történt?
2015. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi különös,illetve annyi-ha az történésnek számít-hogy nincsenek barátaim,de leginkább egy barátnő hiányzik..
2015. júl. 8. 23:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Jaaa :-)

Hát ebben nem tudok segíteni, de talán mégis: iskola, munkahely, sport, hobbi, fesztiválok, de elég, ha kinézel a Ligetbe, rengeteg a fiatal, spanolj kedvedre.

2015. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi.:)

Hát igen,ha ez nálam ilyen egyszerű lenne... Sajnos eléggé zárkózott típus vagyok.

2015. júl. 8. 23:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor ideje változtatni. Mozdulj ki, csatlakozz önkéntes körökhöz, lépj be valami klubba, természetjárókhoz, vagy keress fel egy aikido edzést, járj el zumbázni, salsázni, BP-en rengeteg a lehetőség, fel sem lehet sorolni.

Fejben dől el. Én most megiszok egy decit, a fejembe megy, és már el is dőlök.

2015. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:). Oké,köszönöm.
2015. júl. 8. 23:26
 7/10 anonim ***** válasza:

ha gondolod, írj

22 éves budapesti lány vagyok hasonló problémával

2015. júl. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járó lány vagyok, felköltöztem Pestre és egyszerűen senkim sincs. Eljárok szórakozni,jól is érzem magam így is. Viszont képtelen vagyok kapcsolatokat kialakítani mindenki annyira el van foglalva a társasággal,a barátjával/barátnőjével,képtelenség (számomra legalábbis) hogy így bárkivel megismerkedjek. Ráadásul tele vannak a helyek engem idegesítő plázacicákkal. Akik meg egyedül vannak, azok fiúk és olyanok is,sajnos sok hülye srác van, de ahhoz nagyon értek hogy 1 perc alatt lerázzam őket. :D Sajnos jópasik nem igazàn járkálnak egyedül az éjszakában. Nagyon hiányzik egy jó barátnő.
2015. júl. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Sajnálom,hogy senkid sincsen.:( Képzelem,milyen érzés lehet,nekem sem lenne senkim,ha nem itthon laknék még,és nem lennének a szüleim.Nekem pont ezért szakadt meg a kapcsolat a barátnőmmel,mert neki is,minden,és mindenki fontosabb volt,mint én,leginkább a pasik..Hová jársz szórakozni,megkérdezhetem? Az biztos,hogy "érdekes" emberek vannak ezeken a helyeken...Vicces,amit írsz,mert,ahhoz én is nagyon jól értek,hogy lerázzam a pasikat a szórakozóhelyeken,csak sajnos,én azokat is,akik tetszenek...Totál paradox,tudom,ne is kérdezd,ez az én keresztem,hogy így mondjam.. Ha van kedved beszélgetni,írj,nyugodtan. :)

2015. júl. 9. 10:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, tavaly költöztem fel Pestre, és elég kuszán alakultak a baráti kapcsolataim sajnos. Örülnék, ha lenne fent néhány jó barátom. Ha gondolod írj!:) 22/L
2015. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!