Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha most nem erdeklodnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most nem erdeklodnek irantam a fiuk, akkor kesobb sem fognak? 18L

Figyelt kérdés
Most vagyok vegzos a gimiben, eddig a fiuk max baratkent tekintettek ram. Es nem is ertem a pontos okat, atlagosan nezek ki, kedves vagyok es intelligens, barmirol lehet velem beszelgetni. Eddig akarhol jartam,szerinrem tetszeni meg senkinek sem tetszettem (jo mindjuk nem jarok sok helyre). Es igazsag szerint szerelmes meg en se voltam :( tudom hogy meg fiatal vagyok, de aggodom mi lesz :( ne irjon senki privit, csak azt szeretnem ha megnyugtatnatok, illetve irnatok valos storykat amik biztatoak lehetnek szamomra :D

2018. jan. 15. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Iztos csúya vagy
2018. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, rengeteg időd van még. Légy türelmes és megtalálod a nagy Őt! :)
2018. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
18 éves koromig senkinek nem kellettem, akivel összejöhettem volna azt is elcsesztem. Májusban megismertem egy 20 éves srácot, én akkor voltam 18. Beszélgettünk hónapokig, végül akkor augusztusban randiztunk, összejöttünk. Azóta eltelt 3 év, én 21, ő 23, és jegyben járunk. (18 hónapja együtt is élünk) Nála jobbat soha nem kaphattam volna, egyszerűen imádom. Rengeteg dologban hasonlítunk, és mindig meg tudjuk nevettetni,vígasztalni egymást.
2018. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Én érdeklődök irántad 😚😚
2018. jan. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

18 éves koromig nem voltam szerelmes, smároltam egy pár sráccal, meg volt egy másfél hónapos kapcsolatocskám ami az első perctől halálra volt ítélve, de úgy igazán nem kellettem senkinek. Augusztusban betöltöttem a tizennyolcat, októberben elkezdett alakulgatni valami életem szerelmével, akivel több mint egy éve együtt vagyunk.

Lehet hogy te még nem találkoztál azzal a sráccal aki érdeklődik irántad.

2018. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

Nagyon sok időd van, és tényleg nem érdemes rágörcsölnöd erre a témára. Ha belegondolsz, egyrészt az ilyen korai kapcsolatok többsége nem sokat ad a drámán kívül, gyakran elég felszínesek, másrészt amíg egyedül vagy, tudsz magadra koncentrálni, magadat fejleszteni, ezáltal pedig nagyon sokat javítani a kisugárzásodon - ami nagyon fontos dolog.


Nem írok privit mert kérted hogy ne, de ha van kedved erről beszélgetni kicsit bővebben is, akkor írj nyugodtan :) 20f

2018. jan. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első barátom 22 évesen lett, a lassan férjemmel pedig 26 évesen ismerkedtem meg.


Nyugimár!

2018. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1) dagi vagy

2) csúnya vagy

3) fos a személyiséged

4) mittomén


Tessék, lehet választani :D

2018. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#2 szerintem nem fogja megtalálni a nagy őt... az írásából tisztán látszik, hogy nem ismeri az ékezetes betűket :D
2018. jan. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csúnya vagy.

Képet esetleg tudnál küldeni?

Megmondom az őszintét.

2018. jan. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!