Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert nem tudok tartos kapcsol...

Miert nem tudok tartos kapcsolatokat kialakitani, miert nem erdeklodnek irantam az emberek, miert?

Figyelt kérdés

Ugy erzem, hogy sok emberben unszimpatiat valtok ki, vagy semlegesseget, ma talalkoztam egy baratnommel, kb egy eve kollegak voltunk, es ot valahogy tobben keresik a regi helyrol ahol egyutt dolgoztunk mint engem.Sokszor erzem, hogy pl a fonokeimmel(a gasztronomiaban dolgozom) nem jovunk ki jol, nem ugy kezelnek ahogy azt illene(nem varok el semi kulonoset, csak, hogy ugy banjanak velem, mint ahogy en banok masokkal, udvarias, kedves,elozekeny, tisztelettudo, nem baratok vagyunk hanem kollegak, vagy beosztott-felettes...)

Sosem voltam a figyelem kozeppontjaban egyebkent, suliban sem, csak szerettem volna, mi lehet ennek az oka?


2017. dec. 22. 00:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg túl sokat beszélsz vagy túl keveset? Például az nagyon ellenszenves tud lenni, amikor valaki középpontban szeretne lenni és erőlteti a beszédet. Szóval mindegy mit mond, csak járjon a szája, és rá figyeljenek.
2017. dec. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a munkahelyed, de én mindig barátkozom a munkatársakkal és főnökökkel is, mintha csak osztálytársak lennének, vagy random emberek egy házibuliban. Ha te nem így állsz hozzájuk, akkor ők sem fognak veled barátságosabbak lenni.
2017. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!