Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan "küldjek" jeleket a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "küldjek" jeleket a srácnak aki bejön?

Figyelt kérdés

Igazából semmi hű de komolyat nem érzek iránta egyenlőre de nagyon kedves, aranyos, jófej és azért be is jön.

Van pár közös barátunk, néha egy társaságban vagyunk ott ha úgy adódik beszélgetünk amúgy meg köszönőviszonyban vagyunk.

Konkrét kezdeményezést nem szeretnék ,mert egyrészt nem tudom hogy ő hogyan viszonyul hozzám illetve égtem be már így.

Hogyan tudnám finoman a tudtára adni hogy szimpatikus? Ha esetleg beszélgetünk mivel tudnám ezt kimutatni? Nyilván a kedvességen és mosolygáson kívül.

eddig még inkább csak olyanok jöttek be akiket nem ismertem előtte személyesen, nem volt előtte semmilyen kontakt így hiába hogy ez egy egyszerűbb szituáció nincs tapasztalatom.

Ő 18F én 17L



2018. jan. 16. 21:59
 1/1 anonim válasza:

Ha mondjuk találkoztak akkor érdeklődj, hogy miket szeret aztán azt is megkérdezheted, hogy tetszik-e neki valaki vagy ha jó barátok vagytok akkor hívd el valahova akár étterembe, de az is jó ha csak egyet sétálni az nem is olyan feltünő. Amúgy nekem is tetszik valaki aztán rákérdeztem,hogy tetszik-e neki valaki azt mondta nem, de a barátai szerint még van valaki úgyhogy ebben se lehet mindig hinni.

14L

2018. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!