Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy alacsony...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy alacsony vékony szemüveges lányra is rátalálhat a szerelem?

Figyelt kérdés
Még sosem volt kapcsolatom. A körülöttem lévőknek már mind volt legalább egy kapcsolata. Beszélgetni nem merek fiúkkal mert tudom megérzik, hogy önbizalomhiányos vagyok. Vagy ha mégis beszélek velük érzem rajtuk, hogy nem vagyok nekik elég jófej, hogy két mondatnál többet társalogjunk. Szerintetek, hogyan lehet a fiúkhoz közeledni úgy, hogy ne akarjanak lepasszolni már az első öt perc után? 18L
2018. jan. 17. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem az a baj, hogy alacsony, vékony és szemüveges vagy, hanem az, hogy nem lehet veled beszélgetni. A beszélgetést kellene gyakorolni.
2018. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy rád találhat a szerelem. Mindenkinek megvan a párja, csak te különlegesebb vagy, és ezért a hozzád illő fiúk is ritkábbak.

Ettől függetlenül a dolog kulcsa - te is jól érzed - az önbizalom. Ahhoz, hogy ez meg legyen, hosszú út vezet, de ha kedves, nyitott és figyelmes vagy másokkal, és elfogadod magad, nem akarsz másnak tűnni, hamar szimpatikus lehetsz a környezeted szemében. Ne félj senkitől, mindenki ugyanolyan ember, mint te. Mindenkinek megvannak a saját gyengeségei, félelmei. Én ha olyan emberrel kényszerülök társalogni, akitől valamiért tartanék, mindig elképzelem, hogy ő milyen lehetett 3 évesen. Vajon mit szeretett csinálni, mit utált, mitől félt. És 7 évesen? És 14 évesen? Aztán tök mindegy, most mennyi, ugyanúgy megvannak a félelmei most is. Ha ezeket végiggondolod, rájöhetsz, hogy senkitől nem kell félni, nem kell tartani attól, hogy mit reagál a közeledésedre. Lehet, hogy nem fogadja, hogy lepasszol. És akkor mi van? Akkor nem a te pályád, úgysem tudsz mit tenni.

Ez egy dolog. A másik, hogy az alacsony, vékony lányok azért nagyon sok pasinak bejönnek. A szemüveg nem számít, az szintén lehet szexi. Figyelj oda, milyen ruhákban jársz. Válassz olyan darabokat, amikben csinos vagy, és csinosnak is érzed magad. Nem kell túlzásba vinni ezt sem, de az ízléses öltözködés a te önbizalmadnak is jót tesz. Menj el fodrászhoz, csináltass új frizurát. Legyél érdeklődő másokkal. Akik szimpatikusak, beszélj velük. Nem kell sokat, elég, ha megkérdezed, hogy van, hogy telt a hétvégéje, és kész, mehetsz is tovább. Most 5 percet én sem mindenkivel tudok beszélgetni, még akkor sem, ha szimpatikus. Nem kell megvárni, amíg elhal a beszélgetés. Egy mosoly, egy kérdés, megjegyzés, és annyi. Akit érdekelsz, utána már ő fog kezdeményezni.

2018. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányoknak kellenek a rámenős fiúk. A fiúkat nem zavarja, ha egy lány félénkebb. Az, hogy a lány kezdeményez, meg embere válogatja, hogy be jön e valakinek. De én magam részéről azt mondanám inkább én kezdeményezzek, de ha egy lánynál nem azt látom, hogy egy cafat és azért nyomul, akkor nem zavar. Szóval az nem baj, hogy nem vagy egy rámenős típus, de te szerintem nyugodtan lehetsz kezdeményező. Biztos nem egy cemender leszel a szemükben. De neked is el kell dönteni előtte, hogy ki is tetszik. Ne úgy legyél vele, hogy legyen már valaki, csak mert még nem volt!
2018. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok fiúként. Nekem azért nem nagyon megy az ismerkedés, mert zárkózott vagyok. Az igaz, hogy nem lehetsz mindenkinek jófej. Biztos van olyan ember is, aki látja rajtad, hogy nem tudna egyszerűen lefeküdni veled, ezért "nem éri meg nekik foglalkozni veled". De szerintem ezeket jobb is, ha elkerülöd. De valószínűleg fogsz találni (vagy már akár most is van a közeledben, csak nem látod) olyan fiút, aki meg akar téged rendesen ismerni. És az szerintem sok fiú számára jó érzés lehet, ha látja, hogy próbálsz közeledni felé. Én például annak is örültem, amikor az egyik lány osztálytársam odajött hozzám beszélni :D
2018. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem!

Az alacsony, vekony, szemuveges nok mind maganyban es egyedul halnak meg. Ez koztudott.

2018. jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj
2018. jan. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!