Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki a model mereteknel kb.10...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a model mereteknel kb.10 cmel vastagabb mindenhol, az mar kovernek szamit?

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2018. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mutass képet
2018. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy is:D
2018. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy 150 cmhez vagy 180-hoz...
2018. jan. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. Hagyjuk már ezeket a modell méreteket...Abszolút nem ahhoz kéne az embernek mérnie magát. Én pl 175 cm és 60 kg vagyok, modell viszonylatban már ez is kövér, ehhez a magassághoz az 55 kg lenne talán a normális, akkor én is kövér lennék?? Hát egyáltalán nem, sőt.

Szóval felejtsük már el, hogy a vézna, anorexiás élő vállfákhoz hasonlítjuk magunkat...

2018. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igazából nincs olyan, hogy "modell méret". Modellek is akadnak minden méretben. Plus size modellek is vannak.

És a kilónak szintúgy nem sok köze van a centikhez. Nekem nem változik a súlyom a méreteim változásától. És a modellek se feltétlen anorexiásak. Nem muszáj éheztetni magad, ha esetleg ilyen testalkattal születtél. Inkább edzéssel kell elérni a vágyott méretet, semmiképp nem szabad őrült diétába kezdeni.


Egy anorexiás élő vállfa...

2018. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!