Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ismeri valaki a Prestige...

Ismeri valaki a Prestige Model Managementet?

Figyelt kérdés

Örülnék valaki véleményének róluk, mert sehol nem találok biztos információt róluk, és a minap irtak, hogy felvettek magukhoz, viszont a kozvetitoi dijat bekell fizetnem. Nekem már itt gyanus a dolog..

Elore is koszonom!



2018. jan. 8. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Ha van eszed akkor hagyod őket ott ahol vannak és normális munkával próbálsz pénzt keresni. bár amennyien pórul jártatok eddig, nem te lennel az utolsó. hallgass rám és hagyd az egészet
2018. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is pont erre bukkantam tegnap véletlenül a neten. Még az adataimat sem merem megadni nekik, pedig milyen jó is lenne ... [link]
2018. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Timici_timicike válasza:
Szia.Végül hagytad az egészet?
2018. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Ne fizessügynökségnek. Gondolj bele 120€ ért mindenki szép és legfeljebb nem kap megbízást. Természetesen senkit nem szeretnek ezzel megbántani. Nekünk pont ma küldték egy levelet, hogy nagyvonalúan a felet átvállalják, mert nem jelentkeztem.
2018. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Vegul ugy dontottem, hogy nem foglalkozom veluk. Miutan nem valaszoltam nekik semmilyen modon, kuldtek még néhany levelet, de ra se pillantottam. Nem szerettem volna befurdeni.. Remelem mas sem fog veluk!
2018. febr. 26. 00:43
 6/15 anonim válasza:

Én most jelentkeztem, a kíváncsiság hajtott. Nem sokra rá reagáltak is, és pozitívan bírálták el a jelentkezésemet.


Azt írják, hogy vegyem fel velük a kapcsolatot, hét közben, munkaidőben. Gondolom a 120 eurós közvetítési díj kifizetési módjáról szeretnének egyeztetni.

Nem is tudom, a hozzászólásokat olvasva gondolkodóba estem.


Jó lenne, ha valaki konkrét tapasztalattal tudna szolgálni..

2018. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Vasárnap este húgom fényképeit be küldtem és már hétfőn délután írtak is egy emailt hogy alkalmassnak találták, kaptam egy kódot és írták hogy hívjam fel őket idő pontot egyeztetni. Nem tudom nem igazán akarom húgomat be húzni a csődbe.

Valaki nem tudna erről a cégről konkrét véleményt írni?

2018. ápr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Jó, hogy erre rátaláltam. Úgy látszik az ügynökségnek mindenki megfelel, csak fizessen... Nekem is azt írták, hogy gratulálnak felvettek!, de nem válaszoltam rá, sanda gyanum, hogy pénzlehúzás az egész!
2018. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
2018. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Most olvastam a link alapján, hogy semmiféle pénzt ne adjuk, semmiféle ügynökség kezébe !!!!
2018. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!