Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a véleményetek a (z) Icon...

Mi a véleményetek a (z) Icon Model Magamentről? Mik azok az elvárások ami kötelező? (kor, cm, kg, stb. ) vélemény? Esetleg valaki aki ott modellkedik, milyen? Minden érdekel (12 éves vagyok lány,168 cm,48,5 kg)

Figyelt kérdés

#modell #model #magament #iconmodel
2018. jan. 5. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Ugy hallottam, hogy az evek alatt elegge leromlott a szintje, szoval felvesznek akar 160 cm-s “modelleket” is, de ok soha sem fognak eljutni Taiwanba.

Szoval ha nem utod meg a 172-ot, akkor ne szamits nagy karrierre toluk. Igen, Barbi is toluk van, de jo regen volt es neki eleg kulonleges arca is van.

Suly nem szamit, csak a meretek: 90-60-90

Szerintem inkabb probalj jelentkezni a VM-hez, ha latnak benned valamit, akkor tuti felvesznek, hisz meg csak 12 vagy es ugy 168 cm. Ha meg nem, akkor amikor megnottel par ev mulva ujraprobalod a jelentkezest! Hajra🙂

2018. jan. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Keress rá az ügynökségre gyakorin, csak rosszat fogsz találni, de mindenkit felvesznek azt is írták. Az első választ nem értem miért kellene Tajvanba eljutnia egy modellnek? Nem New York a cél? Az itteni válaszok alapján az Attractive és a Vm a legszimpibb.
2018. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert baratnom modell es mondta, hogy altalaban Taiwanban inditjak be a karriert :) (legalabbis az o ugynoksegenel)
2018. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind2 embernek a válaszát😉
2018. jan. 11. 17:27
 5/5 anonim válasza:
48%
Kor: 14-20 cm: 175-
2018. jan. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!