Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Álmomban volt egy lány. Az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmomban volt egy lány. Az iskolánkba jár és amióta vele álmodtam nem hagy nyugodni a gondolat. Szerelmes lettem belé. Hogyan kéne ezt bevallanom?

Figyelt kérdés
2018. jan. 20. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem beszéltek és egyébként nem ismeritek egymást, akkor egyelőre sehogy.


Én írnék neki, hogy tök random benne volt az álmodban, és hogy ez tök fura, de gondoltad ezért ráírsz, ha már egy álomban voltatok akkor szeretnéd megismerni. Csak nyugodtan, lazán, ne küldd be egy közel ismeretlen lánynak hogy szerelmes vagy belé :D

2018. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ismeretlen. Eddig csak simán tetszett. Aztán szerelmes lettem. Megdícsértem sokszor, hogy jól néz ki és ne foglalkozzon azokkal akik szerint nem. Azt mondta hogy sokan bántották erre én egyből: Ki volt az? Eltöröm a kezét.
2018. jan. 20. 23:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért akarjátok mind egyből bevallani az ilyesmit? Mire lenne az jó? Kinek lenne az jó? Neki jó lenne???


Mit vársz tőle, hogy ha elmondod neki, akkor mit kéne csinálnia? Tökre zavarba hoznád, tisztára hülyén érezné magát, azt se tudná hirtelen, hogy te bejössz-e neki vagy nem, mert úgy érezné, hogy most azonnal el kell döntenie, mert nyomulsz, stb. Ez így nem jó. Adj neki időd, hogy ő is el tudja dönteni, hogy hányadán is áll veled. Egyszerűen csak próbálj vele lenni minél többet, beszélgetni vele, minél jobban megismerni, iskolai programokon részt venni vele, különféle helyzetekben, és közben egyfolytában figyeld őt, hogy mire hogyan reagál, kikkel jön ki, milyen viselkedés akasztja ki, milyen viselkedés tetszik neki, min nevet, mi idegesíti, stb., igyekezz a kedvében járni, csak olyasmiket tenni, ami (hosszú távon is!) jó neki, stb. Látni fogod rajta, hogy ő is szeret-e. És bőven ráérsz bevallani, hogy szereted őt, amikor már látod a szemén, hogy ő is téged!

2018. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!