Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17-19 éves lányok mi tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-19 éves lányok mi tetszik egy fiúba? Mit néztek elösször külsőre illetve belsőre?

Figyelt kérdés

#17-19 korosztaly #fiukban/
2018. jan. 23. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Én 16/l vagyok, remélem nem baj..

Külső: először mindig a fogait nézem meg, illetve a mosolyát. akkor a második a szemei. Mindegy hogy milyen színű, csak lássam benne az érdeklődést, a csillogást.. a többi már nagyon személyfüggő. Illat tud még megfogni.

Belső: először is legyen humora, ne durván bántó. kedves, megértő, segítőkész. Ne játssza meg magát a haverokkal.

Nagyjából ennyi jutott most eszembe. Hát, ha van ilyen pasi, az kész csoda. Még nem találtam. :)

2018. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kozos humor. Ha az megvan, akkor ki is alakult az osszhang. Az sem art, ha kozos az erdeklodesi korunk. Legyen magabiztos, de legyen egy erzelmes oldala is. Es legyen meg benne minden josag, az sem baj ha makacs, vagy ha csunyan beszel, lehet tele hibaval is..ha erdeklodok fele, nem szamit :)

Kulsoleg talan csak annyi, hogy legyen magasabb nalam(var az sem olyan fontos)Es ugy komplex tetszen a kinezete, nincs kulons semmi konkretum.

17/L

2018. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egyik, ami szerintem nagyon fontos, és mostanában jöttem rá, hogy gyengéd legyen. Mármint ezt most ne úgy értem, hogy lányos mmozdulatai legyenek, csak ne durván érjen hozzám, kapkodva. Szeretem, ha egy fiú mosolyog, belemegy a hülyeségekbe, de tud komoly is lenni. Mivel engem valamilyen szinten érdekelnek a természettudományos tantágyak, abban legyen valamilyen szinten tályékozott (bár ez szerintem eléggé egyedi "igény")Az visszataszító, ha egy fiú nagyon papucs, legyen egyéni véleménye, és élje a saját életét! A külsõt illetõen: az arc az, amit legtöbbször megnézek. Szerintem nagyon jól néz ki, ha valakinek kockás hasa van, de úgy általánosságban az is jó tud lenni, ha csak nincs elhízva. Engem az idegesít, ha valaki túl sokat foglalkozik fiúként a hajával.

17/L

2018. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kűlső: szép szem (bármilyen színű), mosoly, testalkat (vékonyabbak nekem vonzóbbak) +hosszú haj eléggé rátesz

Belső: gyengéd, érzelmes, érdeklődő, bevállalós


Most sokan mondhatják, hogy van ilyen fiú, de vagy rohadt messze, vagy nincs meg a szimpátia külsőre (felém)

2018. jan. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!