Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem a táborban egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem a táborban egy fiút és tetszik ő irt rám elösszőr de utánna csak én irok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elösszőr ő irt,de utánna én írtam csak. De már vagy 4 napja látta de nem ír vissza. Akkor most mit csináljak adjam fel vagy várjak vagy én írjak nek? Nem fogja azt gondolni higy rámenős vagyok? mert én csak beszélni szereték vele de nem tudom mi legyen segítsetek légyszi

2017. aug. 13. 21:26
 1/6 A kérdező kommentje:
és 13 éves vagyok
2017. aug. 13. 21:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Ráírhatsz még egyszer, ha ignorál, vagy nem folytatja a beszélgetést, akkor hagyd.
2017. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát sztem írj neki és kérdezz rá h miért nem ír neked. Ettől még nem leszel rámenős. És az is lehet hogy nem ér rá és nem volt ideje írni stb. Fel ne add ameddig nem tudod h miért nem ír vissza. De ha ezek után se ír vissza akkor már csak várni tudsz...
2017. aug. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát sztem írj neki és kérdezz rá h miért nem ír neked. Ettől még nem leszel rámenős. És az is lehet hogy nem ér rá és nem volt ideje írni stb. Fel ne add ameddig nem tudod h miért nem ír vissza. De ha ezek után se ír vissza akkor már csak várni tudsz...

Én is 13 éves vagyok:)

2017. aug. 14. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát sztem írj neki és kérdezz rá h miért nem ír neked. Ettől még nem leszel rámenős. És az is lehet hogy nem ér rá és nem volt ideje írni stb. Fel ne add ameddig nem tudod h miért nem ír vissza. De ha ezek után se ír vissza akkor már csak várni tudsz...
2017. aug. 14. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom de vmiért háromszor küldte el a telóm az üzit😅...bocsánat
2017. aug. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!