Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lánynak más tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak más tetszik, miért ír rám?

Figyelt kérdés
Nem tudok rajta kiigazodni, lehet hogy havernak tart, bár attól meg nagyon messze állunk. Lényeg a lényeg semmi értelme, hogy érdeklődjön irántam, alig találkoztunk még. Az hogy én ráírok az azért van, mert egyrészt nagyon aranyos, másrészt a jövőben eltudnék vele képzelni valami komolyabbat már ha úgy alakulna, reménykedem hogy elfelejti a szerelmét, de nem felejti, szóval miért ír még mindig?

2018. jan. 29. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak ismerkedni akar mint barát.

Általában az elberek nagy része ezt csinálja.

Ha van már "szerelme" (nem tudom hogy értetted ezért raktam idézőjelbe) akkor nem valószínű hogy akarna bármit is tőled.

2018. jan. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Emberek*


Bocs

2018. jan. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De egy ellenkező neművel barátság? Vannak neki barátnői gondolom elég, és nem is beszéltem vele úgy, mint egy haverral, nem mentem át személyeskedésbe. Elején én írtam neki inkább, de egy nagy kihagyás után már ő kezdeményezett, pedig nem hiszem, hogy olyan szórakoztató lennék. Nem is tetszem neki az hótziher, akkor miért kell ámítani, tönkretesz.
2018. jan. 29. 00:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Tükör vagy neki, élvezettel nézi, hogy mekkora hatást tud kiváltani. És a lányok szeretnek tetszelegni azzal, hogy “csomó fiú barátom van, mert én olyan különleges vagyok, hogy a lányokkal nem jövök olyan jól”. Semmi különleges, idővel majd meglátod, mindig ugyanez a műsor.
2018. jan. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A lány amúgy 15 éves, én 17 ha valaki kérdezné.
2018. jan. 29. 00:30
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es akkor látom, hogy nem csak én vagyok ilyen szar helyzetben.
2018. jan. 29. 00:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól esik neki, hogy körbetáncolod
2018. jan. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vagy barátkozni akar vagy játszik veled. De nekem van egy osztálytársam, aki szinten szerelmes egy fiúba, de tetszik neki egy masik, es összejött azzal, aki tetszik neki, mivel az a fiu, akibe szerelmes, rájött, hogy milyen egy ribizli a csaj... A te esetedben azért szerintem nem ilyen komplikált a helyzet.


Ismerd meg picit jobban. Hidd el, látni fogod rajta, ha csak jatszadozik veled.

2018. jan. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy csak szimplán unatkozik

Nekem 3 éve van párom, mégis néha ráírok 1-1 fiú ismerősömre (nyilván nem vadidegenekre :D) amikor éppen unatkozok, és normálisan elbeszélgetek velük. Nincs ebből semmi, csak akkor van baj ha húzza az agyad.

19/L

2018. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!