Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy srác nem tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác nem tetszik egy lánynak, akkor az a srác senkinek se tetszik?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért rondázák le egyes lányok a fiúkat. Holott semmit nem csináltak ellenük :o és ez nagyon mély sebeket okoz. nem lehet ezt finomabban???Tudok olyan srácot aki bejött egy lánynak,nem is egynek többnek!És egyszer lerondázta egy lány és senki se akarta... miért van ez?aki egyes lányok szerint ronda az mindenkinek az?

2017. nov. 3. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj te... Nem kell úgy a szívedre venni ha egy lánynak nem tetszel :) Nekem volt olyan fiú, akit szinte mindenki leszólt, de nekem máig az ideálom... Attól még nem vagy csúnya, ha egy valaki annak tart. (Én ezt nem is szoktam ilyen durván közölni)
2017. nov. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekik nem tetszik,és lehet, hogy a barátnőivel meg pont egyetért aki mondja; amúgy nem szokás azt a szemébe mondani valakinek, hogyha nem csípjük a genetikáját. Ez azért kicsit arcátlan lekoptatási módszer és ízléstelen. Meg már amúgy lehet, hogy beszéltek ugyanarról az adott emberről a lányok, és azért merte kimondani az egyik barátnő a többinek, mert már ezt megbeszélték, és tudta, hogy a barátnői egyetértenek vele ebben.
2017. nov. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szemedbe mondta, akkor jó nagy bunkó, ha meg máshonnan tudod, és csak a barátnőivel beszélte, akkor nincs gond, hisz te is biztos kifejezted már a haverjaidnak, ha egy csajszi nem jött be. Kinek mi tetszik, ettől még nem vagy ronda.
2017. nov. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, ez hülyeség. Nem vagy csúnya, nézd képet nem küldök, de 184 cm 94 kg vagyok. És elfogadom magam. Te is tedd azt, ne foglalkozz azzal, ha lerondáznak, amelyik lány lerondáz, az a szemembe, nem is normális lány, hanem egy olyan, aki csak a külső értékeket figyeli. 16/F Írj privátot, ha kell valami.
2017. nov. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mindenkinek más tetszik. :D De érdekes téma, volt, hogy az utcán idegen lányok csúnyáztak le, meg volt olyan is, hogy a társaságba ahová bekerültem nem bírtam levakarni magamról őket :D Fogadd el mások véleményét, változtatni vagy nem tudsz rajta, vagy csak sok munkával, de miért dolgoznál, ha van akinek alapból bejössz? :D
2017. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem bármelyik fiú aki tetszik, bejön vagycdak megfordulok utánna az utcan olyan hogy huuuuu de k*** jól néz ki, és az ismerőseim 98%a meg még pénzért se nyúlna hozzá ahhoz aki szerintem helyes és ez fordítva is így van...jó nyilván vannak azok a helyes srácok akire mindenki azt mondja, de ők elég ritkák 😅 szval nem attól, hogy 1 lány szerint csúnya valaki még ott van több milliárd lány 🤔
2017. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz de mivan azokkal, akiket a lányok többsége nem igazán kedvel. Mert ugye mindenek 2 oldala van.Vanak a helyes srácok akik majdnem mindenkinek bejönnek,és vannak a rondák akik senkinek se....
2017. nov. 5. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!