Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az öngyilkosság megoldás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öngyilkosság megoldás?

Figyelt kérdés
Félénk vagyok,undoritó,senkinek sem tetszem.A mai lányok nagy része csak a külsőre megy.Ha egy fiú nem néz ki olyan jól már nem is kell senkinek.Talán roszhelyre születtem.Egy olyan világba élek, ahol az emberek csak magukkal foglalkoznak.Észre sem veszik azt hogy mások szenvednek.Csak az számit aki gazdag,tehetséges,jóképű.Mindenki csak a szemének hisz,nem is veszik észre azt ,ami a szem elől rejtve van.Nem számit az hogy emberek halnak meg azért mert nem szereti őket senki.Nem beszél velük senki,nem ismeri meg őket senki.Azért mert egyedül vannak.Nincsenek szüleim,Barátaim rokonaim.Csak én vagyok.Nincs senki akitől segitséget kérhetnék ezért kérek tőled... :) 17/f

2018. jan. 29. 13:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tudni mi vár odaát
2018. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Szabo95 ***** válasza:
100%

Te hülye vagy :) kezdj el magaddal foglalkozni :)

Sportolj,ami jól esik, ne magad sajnáltasd passzki.

Csak te emeled magadnak a gátat,ami elhatárol mindentől...

2018. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Szia! Ha privátban rám írsz, szivesen beszélek a fejeddel. Így előre csak annyit, hogy ne az árnyékos oldalát lásd csak a világodnak, bármilyen szar is. Az öngyilkosság gondolatát pedig gyorsan verd ki a fejedből, vagy én magam kereslek fel, h megtegyem ;)

14/L

2018. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

Nincs a halál után semmi, úgyhogy mindenképpen jobb, mint élni. Gondolj bele: az univerzum 13,8 milliárd éve létezik, és ebből számomra csak az rossz, amit élve töltök. Nem tudom, hogy ti, hogy vagytok vele, de ez nekem így egy evidens bizonyíték arra, hogy mikor jobb: élve vagy halva. Számomra halva.


Egyébként annyira nem kriminális a helyzet, mint ahogy te azt itt felvázolod. Csak 17 éves vagy, bőven ráérsz még.

2018. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
A te korodban nem megoldás, hiszen egy csomó lehetőséged van még az életben.
2018. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

A lányok sem mind szépek, gazdagok. :) Egy csomó magányos, félénk lány van.

Ha ápolt vagy, akkor olyan nagy gond már nem lehet.

Csak ne azoknál a lányoknál próbálkozz, akik a külsőre mennek, és akiknek a szokásos egyen divat az egyedül érték.

2018. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Ha ez lenne a megoldás akkor a föld lakosainak több mint a fele már kinyírta volna magát. Hidd el mindenkinek van párja ezen a világon, ne vágyj te még a túlvilágra...
2018. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság sosem megoldás. Kezdj el valamit, amit szívesen csinálsz(lehet az sport, művészet, állat gondozás, bármi amibe egy pici örömöd is van)! Még nagyon fiatal vagy bármi történhet. Lehet pár hónap múlva megtalálod életed szerelmét. Egy olyan lány, akinek CSAK a belső értékek fontosak. Szóval ne add fel! Próbálkozz ismerkedni!
2018. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem megoldás, hanem gyáva menekvés a VÉLT, vagy valós gondok elől.

"A mai lányok nagy része csak a külsőre megy." Ha ezt tudod, vagy így gondolod, keresd a kisebbséget!

Ha nem görcsösen teszed, találsz olyat, aki szemében szebb és kivánatosabb leszel, mint Adonisz.

.

Önsajnálat sutba, keresés indul!

2018. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem megoldás kérdező, hidd el tapasztaltam, csak, azzal a külömbséggel, hogy én nem fizikailag akartam bántani magam. De az már elmúlt, azóta sok dolgot tapasztaltam. 16/F Írj privátot, ha kell valami segítség, és hidd el nem vagy csúnya, én pajeszos szakállas, mackós nagydarab csákó vagyok, 183 cm 94Kg-al. És a belső a fontos, én azt mondom, én nem külsőre megyek. Nálam nincs az a szabály, hogy a "külső" Szóval, logikusan nézzük, ha van olyan fiú, akinek nem számít a külső, van olyan lány, akinek nem számít a külső. Ezzel azt akarom mondani, hogy van esélyed, és ne add fel. 16/F
2018. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!