Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostmár örökre öngyilkosság...

Mostmár örökre öngyilkosság lesz a megoldás?

Figyelt kérdés

Volt egy keményebb néhány évem, amikor le voltam csúszva nem kicsit. Magamba fordultam, vagdostam magam, gyűlöltem magam, de még inkább az életet. Közel voltam hozzá hogy öngyilkos legyek. Nem olyan figyelemfelkeltősen, hanem tényleg. Fejembe vettem hogy ha végképp beleunok az életembe, akkor csak véget vetek neki és ennyi volt. A legjobb megoldásnak tűnt a szenvedésemre, meg úgy mindenre. És bár egész jól kijöttem ebből a helyzetből, jó munka, fizetés, autó, csajok. De visszatérő gondolat az öngyilkosság. Egyszerűen automatikusan erre gondolok, ha letört vagyok valami miatt. Most is ezen kattog az agyam, és még mindig simán jó alternatívának érzem. Fog ez valaha is változni? Én úgy érzem nem...

26/F


2017. szept. 11. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudsz ezen változtatni, ha megtalálod az életed igazi értelmét. Ami valószínűleg nem a csajok-autó kombó. Ha semmi veszteni valód nincs, akkor menj el az El Cammino-ra, vagy vágj bele valami hasonló nagy dologba. Addig is életben vagy, és lehet, hogy teljesen el is múlnának a rossz gondolatok.
2017. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Fejembe vettem hogy ha végképp beleunok az életembe, akkor csak véget vetek neki és ennyi volt."

Itt van egy kis tevedes. Az egyetemleges letezesed nem az eleted vegeig tart. A folytonossagot megszakithatod, de csak relativ idot huzol vele. Megleped a dolgot, aztan megint, es ujra, talan mar meg is tetted parszor. De "orokke" nem teheted meg. A lecke ismetlodik, amig meg nem tanulod ;)

Mellesleg csinosak az anyagi javaid meg a tarsadalmi statuszod, de mint magadon is lathatod, pillanatnyilag a valagad kitorolheted az egesszel. Nem lenne jobb uj ertekeket talalni?

2017. szept. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!