Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veletek is előfordult már,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult már, hogy alig ismertete valakit, de mégis úgyéreztétek, hogy teljesen belezúgtatok?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy például csak internetről ismertétek az adott személyt, vagy még alig beszéltetek vele élőben, mégis minden gondolatotok körülötte fogott. Sajnos velem az előbbi van, mégcsak nem is találkoztam vele. :(

2018. jan. 29. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2018. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem általában hírességekkel szokott ilyen lenni rövid időre. Van, hogy pár perces fellángolás-szerű, de maximum pár napig.
2018. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Volt már. Megfog a személyisége tetszik, ahogy és amiket ír. Ezzel általában csak az a probléma, hogy a legtöbb ember akaratlanul is más az internetes felületeken. Pluszba mivel nem ismered a valódi énjét hamis képet alakítasz ki róla a fejedben. A saját ízlésedre formázod és olyanokat kezdesz el róla gondolni, ami alapvetőleg nem is ő. Aztán, ha megismered (személyesen) jön a pofáraesés és csalódottság, hiszen te nem így képzelted el. Persze, ha már évek óta tart ez az internetes kapcsolat, akkor lehet benne valami. Ez, ha a valóságban is van megtörténhet. Például osztálytársad egy pár hónapja, váltottál vele egy két szót, hallottál róla ezt-azt és már tudat alatt ki is alakítottál róla egy képet. Ez a kép neked ideális és egyszer csak azon kapod magad, hogy tetszik az illető. De főleg ellenkező neműeknél inkább az első variáció a jellemző személyes tapasztalataim szerint.
2018. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez a nyáron volt. De rossz érzés volt, lelkileg összetörtem, szóval, privátba leírom, ha írsz privátba, hogy írjam le 16/F (Más is írhat, szeretek mesélni dolgokat, amik igazak) :)
2018. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen,most is tart,valószínűleg Plátói szerelem

És ami a legrosszabb,és legszánalmasabb,h Osztálytársak vagyunk...:c

2018. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Velem most is ez van!😞

Nagyon sz.r érzés és nem tudsz ellene tenni csak ha valaki más fog tetszeni de akkor meg miatta lesz sz.r érzés úgyhogy mindegy!

2018. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ó, de mennyire:)
2018. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen van.
2018. jan. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sem találkoztam még vele, de rendesen belezúgtam/belezúgtunk egymásba. Ha nem velem történt volna, lehet hogy el sem hinném, hogy létezik ilyen. Szerintem neten keresztül is nagyon jól átjön a személyiség, a humor és így tovább. A mai világban nincs ebben semmi meglepő.
2018. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van de én találkozok vele állandóan de nem is vagyunk köszönő viszonyban (mégXXDD)
2018. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!