Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak miért nehéz a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért nehéz a neten ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az eddigi tapasztalataim alapján vagy fiúnak néznek (amit még képpel sem tudok bizonyítani), vagy pedig rohadt magas igényeik vannak a fiúknak. Miért van ez?
2018. jan. 31. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont hogy könnyebb. Főleg itt gyakorin. Kiírod hogy X/N és már kapod a privátokat. Bár ezt a képes dolgot nem nagyon értem, azt hiszik hogy bekamuzod hogy te vagy a képen?
2018. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nehéz. Akkor is jönnek itt is a privát ismerkedős levelek, ha nem is akarsz ismerkedni :)
2018. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nehéz, de a fiúknak sokkal nehezebb. :P
2018. jan. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyan néznek fiúnak?
2018. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából rengeteg fiú van akinek magas az elvárása, közre játszhat. Én azonban viszonylag könnyebben ismerkedek neten keresztül, de azzal se volt sose bajom, hogy személyesen odamenjek egy lányhoz. Ezt viszont én sem értem, hogy fiúnak néznek, én még egy lányt sem láttam fiúnak, vagyis igen, de az más tészta, ha esetleg küldenél képet privátban, többet tudok mondani, de ez nem kötelező. Valamint hasonlóan egyetértek előttem hozzászólókkal, hogy fiúknak sem könnyű ismerkedni, mert legtöbbször személyesen odamegyünk egy lányhoz, észre sem vesszük lekoptat, mert meg sem akar ismerni, persze tisztelet a kivételnek, aki még becsüli ha odamennek és a szemébe néznek a fiúk, nem csak dobnak egy SMS-t.

16/F

Kérdéssel bármivel privátba kereshetsz!

2018. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy a küldök képet, akkor nem hiszik el, hogy én vagyok rajta, vagy pedig megmondják, hogy ocsmány vagyok.
2018. febr. 1. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!