Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha tinderen az új...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha tinderen az új párotokat, a fiú első írása után azonnal letiltjátok azt miért teszitek?

Figyelt kérdés
Én féléve vagyok fent a tinderen és azóta többször tapasztaltam ezt a problémát, és a legfurább, hogy pont azoknál a lányoknál fordult ez elő akiktől a leírásaik alapján egyáltalán nem ezt vártam. Nem vagyok az aki sablon szöveget ír kezdésnek, volt amin órákig gondolkoztam de valahogy nem akar összejönni. Ez azért nem értem igazán, mert ekkor még tényleg alig ismernek. Tehát elsősorban olyan lányokhoz fordulnék akik már csináltak ilyet, hogy milyen tényezők válthatják ki ezt a problémát? Tanácsot is szívesen fogadok. Előre is köszönöm a hasznos válaszotokat.

2018. febr. 1. 00:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Mi a kerdes lenyege?
2018. febr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
28%
Én csináltam már, olyankor amikor véletlen húztam jobbra az illetőt 😂😂
2018. febr. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Srác vagyok, de vagy azért tilt le, mert az ő mércéje már a randa tartományba sorol téged.

Vagy mert nincs meg a megfelelő izomzatod vagy egyszerűen csak nem tetszel neki.

Gondolj bele. Több százan írhatnak neki egy hónapban, van miből valogatnia. Ez van :D

2018. febr. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Ja, szard le, egyedül fogsz meghalni.
2018. febr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

A Redditen kitaláltak a Tinderhez két szabályt amit ha követsz, elvileg elkerülhetetlen a siker:


Szabály.1: Legyél vonzó.

Szabály.2: Ne legyél nem vonzó.

2018. febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértettétek, én nagyon jól nézek ki, és nagyon sok match-em van vagyis párom. És az biztos nem lehetett hogy véletlenül álltunk párba mivel ha like-oltátok egymást akkor a tinder megkérdezi hogy megtartod-e.
2018. febr. 1. 17:36
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig egyik válasz sem volt hasznos számomra :( ráadásul én nem ilyen stílusban írtam a kérdést amilyen stílusban válaszoltatok
2018. febr. 1. 17:38
 8/14 anonim válasza:

Ha ennyi matched van, akkor miért foglalkozol azzal a havi 2-3 lánnyal akik ezt megteszik, akármilyen okból is? :D

Szétvált,szétvált sz*rni bele:D lehet utánad összematchelt egy 10/11-essel,és ő gyorsabb volt nálad,hamarabb rá írt,utána már nem fog foglalkozni egy 10/9-el mondjuk ha ott van már egy tökéletes:D de nincs kedve lekoptatni, meg ezt leírni, mert tudja hogy meg kérdeznéd tőle, hogy mi a k*va anyjáért nem válaszol neked, ezért ezt megelőzve szétválik :D csaj vagyok, erre tippelek. Van hogy én se válaszolok,mert már van jobb, aztán zaklatni kezd hogy fa*zért nem válaszolok és szétválok

Lehet lepontozni, puszipá fiúkák 🙃😉

2018. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8 Én nem törölnék csak azért, mert hirtelen “került jobb”, ez elég hirtelen felindulásnak meg naívitásnak hangzik. Elsőre nem tudod megítélni pontosan, hogy ki hányas, csak ha előítéletes vagy, simán csalódhatsz abban, akit 10-nek ítéltél, ha jobban megismered.


Én hallottam arról a fura “tinderes módszerről”, hogy valaki mindenkit match-el, útólag kitörli aki nem kellxD tehát ez is lehet a dolog hátterében. Tehát ennek semmi köze ahhoz, hogy mit írtál, csak előre nem válogatták meg rendesen a lányok ezt.

2018. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sajnos a gyerekszobátlan bunkóság kor-és nemfüggetlen.


Egyébiránt az ok nélküli bunkó viselkedés mögött mindig a belő harmónia megbomlása áll. Ugyanis, aki rendben van magával, akinek nincsenek elfojtott félelmei, az fel meri vállalni az őszinteséget.

Az sunnyog (és tilt le úgy, hogy te nem is bántottad) aki fél bevállalni azt, hogy kimondja, "nem téged kereslek".


Érdekes tapasztalat, hogy amíg a pasikat bunkónak állítják be, a nőket meg angyalkáknak, addig az én eddigi tapasztalatom a következő:


AMÚGY PASI VAGYOK


Tetszés, kölcsönösen, tali.


Nem tetszünk egymásnak, elköszönünk.

Én tetszem a nőnek, ő nekem nem: megmondom neki, hogy "örülök, hogy megismertelek, sajnos te sem tehetsz róla és én sem, de nekem az a fránya kémia nem akart beindulni". Eredmény: kulturált megértés, mai napig barátság, stb.

Nekem tetszik a nő, én neki nem. Kommunikáció? Áhh felejtsem el, "elegánsan" másnap már az ismerőse sem vagyok, de nem képes kulturáltan megmondani, lezárni, kommunikálni.


De a kérdésre a releváns válasz: bunkóság.

2018. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!