Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha társkeresőn a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha társkeresőn a pasi nálatok akar első randit, és nem mész bele, miért nem veszik tudomásul? Ti mit csináltok ilyenkor? Letiltjátok?

Figyelt kérdés

Nem értem miért nem lehet egy étterembe menni. Fordított helyzetbe egy pasi se engedne be egy idegen nőt a lakásába.

Persze, így nyitott a terep, értem, de ez valahol nagyon kényszeres, mert mi van, ha mégsem vagy élőben szimpi? Hazaküldöd?


2015. dec. 8. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt engedem be az otthonomba, akit elég jól ismerek. Szóval ha pl. egy régebben semeleges közegben megismert emberrel kerülnék ilyen kapcsolatba, akkor nem lenne probléma akár otthon is lenni, de egy teljesen új ismerőst, aki jóformán még idegen, nemhogy a lakásba, de még a közelébe sem, tehát én még azt sem kötném egy számomra még idegen orrára, hogy merrefelé élek.

Ha valaki ezt nem fogja fel, nem érdekel, rengeteg kerülőutat ismerek, tudom, hogyan kell eltűnni szem elől, ha kell, neten letiltom, ha kiprovokálja, van egy katona öcsém, akivel jóban vagyok...

2015. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt pont így gondolom, de 100-ból 98 pasinak ez a favoritja:-)
2015. dec. 8. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért akar felmenni, hogy megdugjon, és őt nem érdekli hogy szimpi vagy e vagy sem. Több mint való látott rólad képet, a többi meg csak hazugság. Semmi fontosat nem tudna visszamondani rólad, ha rákérdeznél.


lyuk-lyuk egyeseknek mindegy.

2015. dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért egy arc meg egy ruhás egész alakos képtől nem kéne beindulni. Persze, intelligencia kérdése is.

De azért ez elszomorító arány.

2015. dec. 8. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére ilyen nem volt még.

Ha kérdezik merre lakom, max várost mondok, ha ugyanabban a városban, akkor max környéket.

2015. dec. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!