Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy srác de a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác de a barátnőmnek is!?

Figyelt kérdés

Szóval van egy sràc aki màr règòta bejön ès làtok rà egy kis esélyt hogy èn is neki. Viszont megtudtam hogy az egyik barátnőmnek is tetszik de ő nem tudja hogy nekem milyen èrzèseim vannak a fiù irànt. Ha a fiú esetleg kezdemènyezne nálam akkor jogosan lenne ràm az a bnő mèrges? Vagy akkor èn emiatt rossz baràt leszek? Vagy mi ilyenkor un. etikett?

17/l



2018. febr. 2. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ugyan ezt gondolja a baratnod is 16/F XD
2018. febr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktam gyakran írni, de most nem tudtam megállni. Szóval attól még hogy a pasinak te jössz be, és neked is ő, akkor szerintem nem akadhat ki rád mert a kettőtök dolga. Az benne van a pakliban hogy a barátnőd és közted megromlik a viszony, de ez az ő irígysége miatt van. 16/f
2018. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na ezért nincsenek lány barátaim..
2018. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne jogos részéről, ha megharagudna, ha esetleg lenne köztetek valami. Nem teheti meg azt, bármilyen közeli barátod, hogy azt mondja, két ember szenvedjen az ő boldogsága miatt (de ez nem is boldogság, hiszen tudni fogja, hogy nem tetszik a fiúnak). Ez teljesen baromság lenne. Ha meg nekiáll hisztizni, akkor ejteni kene a barátnődet. Aki igaz barát, “megengedi” az ilyesmit, mert mindig a legjobbat akarja a másiknak, meg akkor is, ha ez az ára. Es ez nem csak olcsó duma részemről, velem volt egy hasonló helyzet, es en is simán “átengedtem”. Valóban szar volt az elején, de tudtam, hogy a barátnőm igy nagyon boldog, es par hét alatt úgyis elfelejtettem. The end.
2018. febr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!