Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel kedveskedjek barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kedveskedjek barátnőmnek?

Figyelt kérdés

17 èves sràc vagyok...a baràtnőm is 17 ...

1-2 nappal ezelött a baràtnőm ideges volt egy baràtnője miatt mondhatjuk úgy, hogy bedepizett és ezèrt elèggè hūlye ès bugyuta kérdèseket vàgott a fejemhez... èn pedig dūhös voltam èppensèggel mivel èdesapàmmal kis konfliktusom tàmadt...

Ezèrt picin agreszíven feleltem neki vissza ès egyszerűen olyan àtgondolatlan ès durva voltam, hogy a levelet NEM IS KICSIT FÈLREÈRTVE egy fèl èjelt sìrt, hogy szakítottam vele...

De màsnap talàlkoztunk ès megbeszèltūk, hogy mindketten hūlyèk voltunk teganap este. Ès nem is szakìtottunk, de valahogy lelkileg eltàvolodtunk picit egymàstól...

Èn nagyon nagyon szeretem ès bàrmit megtennèk SZINTE èrte...

Kèrlek segìtsete, hogy probàlhatnèk ùjra közelìteni.

Megmutatni hogy a fèrfi erő nem csak pusztítani hanem vèdeni is tud...

Kèrlek segìtsetek ( bàrmi tippet elfogadok) (ha segìt valakinek èg kék szemū,búza szőke haju, fehèrke kis bőrű, 165,5 cm magas kifejezetten èdes lànyról van szó pici nègyzet szemūveggel)



#szerelmes #szeretrm #tàvolabb
2015. jan. 15. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Főzz neki valamit, és vacsorázzatok együtt.
2015. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Bármilyen kis virág, vagy valami múló ajándék megteszi.

Maradandót búfelejtésre soha.

Sétálj és beszélgess vele sokat, a lányok attól élnek.

2015. jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Írj neki kedves üzenetet, kérdezd meg, hogy érzi magát, vidd el sütizni...

virág,csoki..egy aranyos fülbevaló akár.. vagy valami kis apróság?

2015. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy sajnálod, és hívd el cukrászdába,vagy egy teára beszélgetni.
2015. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél neki lehet a boltokban kis szív alakú csokit,párat.

És csinálj neki kaját,nálatok kajáljatok majd add oda neki.

Persze pluszba kirakhatod rózsaszírommal a neveteket a földre,a szobába és gyertya az ágy köré.Majd egy kis bor (csak a hangulat kedvéért) a többit tudod.:) SOKSIKERT!

2015. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig szinte mindenki azzal kezdte hogy cukor meg csoki de diabéteszes így nem ehet semmi cukrosat...
2015. jan. 15. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!