Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinaljak valentin napon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak valentin napon?

Figyelt kérdés
Nincs baratnom, de van egy lany akivel sokat beszeltem es talalkoztunk parszor.. Nekem o nagyon tetszik es nagyon megszerettem. Viszont baratzonaba kerultem nala es igy mar nyilvan nem nagyon tartottuk a kapcsolatot azota, de volt hogy o kereseff engem. Szerintetek ha kuldok neki egy viragot levellel, melyben leirom hogy hianyzik nagyon, akkor nagyon lejaratnam magam? Baratja nyilvan nincs, akkor nem igy probalkoznek. Koszi elore is
2018. febr. 3. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megèr a rèszedröl,nincs mit vesztened max elutasít de akkor legalább tudod hogy nincs nála esèlyed..
2018. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem járatnád le magad semmilyen esetben. Legalább próbáld meg, aztán ha nem akkor nem. Hajra
2018. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, szerintem jó ötlet.
2018. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És névvel írjam vagy legyen benne egy kis titok és legyen név nélkül?
2018. febr. 4. 02:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Mièrt ha nèv nèlkül írod szerinted rájön hogy ki volt az,vagy szerelmes lessz az első szembejövö srácba..
2018. febr. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Névvel mindenképp
2018. febr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!