Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítottunk de nem "végleg",...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk de nem "végleg", csináljak valamit vagy várjak?

Figyelt kérdés
Múlthéten szakítottunk barátnőmmel több mint egy évet voltunk együtt, mind a ketten szerelmesek vagyunk még viszont sokat vitáztunk és a kevés együtt töltött idő miatt, neki tanulás(érettségi) úgy döntöttünk vége, előtte volt egy hét szünet amit közösen hoztunk, de egyikünkben sem volt benne az, hogy akkor folytassuk. Viszont a nehézségek ellenére is Vele akarok lenni, szerintetek valentín napra csináljak egy kis meglepetést(rózsa, kis levél, bármi) vagy inkább hagyjam hogy sodródjunk az árral és később talán egymásra találunk megint?

2017. febr. 8. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem tudok mások nevében beszélni, csak arról tudok nyilatkozni, amit én is átéltem illetve a közvetlen környezetemben tapasztaltam. Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, szerelem, sok vita, szünet de utána sem lett jobb. Baráti társaságomban többen jártak úgy, mint én, sosem volt jó utána. Én annak vagyok a híve, hogyha egyszer egy kapcsolat elfárad (pláne ha már egy év után idáig jut) akkor nem kell erőltetni semmit, ha egyszer előjön a szakítás kérdése akkor utána is elő fog jönni. Ami nem megy azt pedig nem kell erőltetni pláne, hogy fiatalok vagytok. Sajnos az élet tud szopás is lenni, ezek olyan dolgok amikre felnőttként majd rájössz, hogy néha elengedni a másikat sokkal jobb, mindkettőtöknek:)

2017. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek előttem szólóval, nekem is volt ilyen kapcsolatom, ment a huzavona, szenvedés, szerelmes voltam, elmúlt pár év és csak vége lett, aztán visszagondolva, arra jut az ember, hogy épp hamarabb is pontot lehetett volna tenni a végére. Több mindenre jutott volna időm, több helyre eljutok, több mindenkit megismerek. Szóval hozd meg a döntést, hogy ez ennyi volt. Pár hétig, hónapig rossz lesz, de találkozni fogsz új lányokkal, szebbel, jobbal és akkor meg fogod érteni, hogy ilyenkor tovább kell lépni.
2017. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha megbántam hogy vége lett? Igazából én hoztam fel neki ezt az egész témát. De nem tudom helyes döntés volt-e, így fogalmam sincs mit csináljak. Hiányzik meg minden, de elvagyok nélküle is.
2017. febr. 9. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad a kérdésedet azzal, hogy leírtad meg is vagy nélküle. Ha iszonyatosan szerelmes lennék akkor nem bírnád ki, persze, hogy hiányzik hiszen együtt voltatok egy jó ideig, szép emlékek miegymás de ez szerintem ennyi volt, engedd el és próbálj előre tekintetni, kicsit kikapcsolódni, lógni a barátaiddal és könnyebb lesz.
2017. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenki azt mondja az ismerettségi körömből hogy engedjem el, lehet pár hét és nem így fogom gondolni mint most, csak még friss ez az egész dolog.
2017. febr. 10. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!