Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaha lesz olyan ember...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha lesz olyan ember akinek kelleni fogok?

Figyelt kérdés
Igazából nem is a külsőmmel van a baj,hanem inkább azzal,hogy soha nem járok emberek közé.Valahogy nincs semmihez kedvem,csak tanulok és meg akarok felelni mindenkinek.Most olyan iskolában vagyok ahol nem igazán vannak fiúk és ez is azért nehezíti a "dolgomat".Néha már azt hiszem,hogy soha nem lesz normális pasim,de ha próbálkozna egy úgymond "álom pasi" lehet el sem hinném, hogy kellek neki.
2018. febr. 4. 19:34
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
50%
Valószínű lesz. Mivel nő vagy, könnyebben találsz párt.Nem számítana még az sem, ha csúnya, kövér, buta lány lennél. De mi pasik sokkal nehezebben kapunk csajt,,,,nekünk tökéletesnek kell ahhoz lennünk külsőleg, hogy elfogadható Nőt kapjunk:) Ja és nem mellesleg jó egzisztenciával rendelkeznünk.
2018. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kiálhatatlan természeted akkor biztosan lesz! Akár itt is rádírnak néhány percen belül!
2018. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem kellett ahoz 1 perc sem...
2018. febr. 4. 19:45
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát járj tudatosan emberek közé...

Lesz, akinek kelleni fogsz, de azért tapasztalat nélkül légy óvatos.

2018. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
81%
1-es ez azért nem teljesen így van. Én ronda vagyok, nem is kellek senkinek. Még a ronda kövér, elvileg senkinek nem kellő férfiak is átnéznek rajtam.
2018. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Ha csinos vagy, akkor mindenképpen: igen, lesz! :)
2018. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind szép és jó, amit írnak itt, de ha nem jár sehová akkor, hogyan közeledjenek hozzá? Én is ilyen helyzetben vagyok, mint te, úgyhogy tudom, hogy milyen nehéz.
2018. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mesélj magadról, hátha én is rád írok! f.
2018. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát jó,barna hosszú hajam van és kék szemem és 167 cm vagyok.
2018. febr. 4. 20:00
 10/22 anonim ***** válasza:
Eddig egész jól hangzik :).
2018. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!