Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan fájdalmas azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fájdalmas azzal szembesülni, hogy az ember soha nem fog kelleni senki olyannak, aki tetszene neki?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert szar úgy elélni egy életet, hogy sosem lehetsz amellett, akit a legjobban szeretsz.
2017. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Megkíméled magad a fájdalomtól, ha veled egy szinten lévő társat választasz. Ha átlagosként vagy átlag alattiként csak és kizárólag a legjobb csajokról/pasikról álmodozol, elég nagy az esélye, hogy nem fogsz kelleni nekik.

Te döntöd el, hogy próbálsz változtatni azon, ami nem előnyös a külsődön (vagy a belső tulajdonságaidon), vagy pedig beletörődsz ebbe.

2017. jún. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó, hát mintha én dönteném el, ki tetszik. Legjobban egyébként nekem a stílus számít, hogy egy lány igényes legyen, de már ez is esélytelen, hiába vagyok én az.
2017. jún. 5. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem fájdalmasabb, mint az ilyen emberek rinyálását olvasni minden nap.
2017. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennél az lesz fájdalmasabb, mikor összejössz valakivel, aki külsőre megfelelő, de boldogtalan vagy mellette.

Kicsit fel kéne nőni: nem elég a boldogsághoz a jó külső.

2017. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 31 éves férfiként sok-sok megcsalás után rájöttem, hogy egy kicsit is szebb nő úgyis át fog verni, ha nem 1-2 év után, akkor 5-6 év után fogja megtenni. De a nekem nem tetszőkkel, akik nem vernének át, meg én nem tudok összejönni, mert nem megy, ha nincs meg a megfelelő vonzalom, a kémia. Csak a ,,csinos, rossz, nőies" nőkbe tudok sajnos beleesni. Aminek a vége mindig hatalmas csalódás.
2017. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát soha ne mond hogy soha:D Meg azért attól is függ hogy mi mindent teszel meg érte. Mert ha mindent megteszel azért hogy legyen esélyed annál aki neked tetszik akkor az én véleményem szerint sokkal könnyebb elfogadni, kevésbé fáj. Mert legbelül tudod hogy ez már nem rajtad múlik. De ha nem teszel meg mindent, akkor bár lehet magadnak nem vallod be de tudat alatt mindig ott lesz az a nyomás hogy nem tettél meg mindent és ezért nehezebb elfogadni. És amúgy ha mindent megteszel akkor lehullik rólad egy teher és az esélytelen nyugalmával indulva még simán össze is jöhet egy olyan partner amilyet szeretnél. Tapasztalatból mondom. Csak az a baj hogy azok akik itt sírnak a 90%-uk nem csinál semmit magával ahhoz hogy elérje a célját.
2017. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!