Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan ember aki annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember aki annyira csúnya, hogy soha nem fog kelleni senkinek?

Figyelt kérdés
Mert ha nincs, akkor valamit nagyon elszúrok :S
2012. júl. 7. 21:56
1 2
 1/12 AvernusTriad ***** válasza:
Hány éves is vagy, hogy ilyen hülyeségeket beszélsz?
2012. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

rajtad kívül nincs komám


igyunk szeszt b*sszunk feszt!!!

2012. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, ha ronda is vagy, a prosti mindig tárt karokkal vár.

De valószínűbb hogy valamit elb*szol

2012. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

vannak persze.

a súlyos születési rendellenességel születők,vagy a szellemi fogyatékosok,komoly mentális betegek,pl katatón skizofrén.

szomorú,de jobb is ha nem örökítik ezeket tovább.

2012. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi lehet a gond. Egyébként 21 vagyok, volt már dolgom több nővel is, de valahogy akiért tényleg oda vagyok...azoknak sosem kellek, azoknak nem jövök be...pedig nincsenek nagy igényeim. Nincs kockahasam, nincs autóm-motorom(pedig lehetne, de minek? ) és nem vagyok helyes és úgy érzem ,csak ennyi kell a csajoknak ha járni akarnak valakivel.

Úgy szeretném ha kikezdhetnék egy lánnyal aki tetszik és amikor elutasít akkor elmondaná, hogy mi is volt a baj... :S

2012. júl. 7. 22:00
 6/12 anonim ***** válasza:

Nincsen.


Egy leprás félkarú nyomorultnak is lehet párja , ha a másik is olyan mint ő.


Hasonló kategóriájú társat kell keresned.

2012. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk én azért nem vagyok kelendő, mert alacsony, vékony vagyok, kisfiús testalkat. Szóval így huszonévesen a saját korosztályomnál totál esélytelen vagyok, a tinik meg nagyon nem megbízhatóak.
2012. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem van egy haverom, pocakos, görbe orrú, raccsolva és hadarva beszél, alacsony, kopasz a feje teteje, a fogai elég össze-vissza állnak, de olyan fellépése van, hogy szinte akármilyen nőt megkap

volt már vagy 15 nője, akiről tudok, közte egy tartós kapcsolat, a többit megfektette, mind szép nők


én jóképű, magas, egészséges kinézetű férfi vagyok és 6 nővel volt szexuális kapcsolatom eddig, egy részük kifejezetten csúnya csaj volt, ilyen jutott nekem


szóval semmi nem múlik a kinézeten, tapasztalat

2012. júl. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elméletileg van, de gyakorlatilag nincs!

28F

2012. júl. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

persze, hogy van

(kicsi az esély, hogy te tényleg annyira csúnya vagy, de nem is olyan kevés testi hibákkal született ember él, akinek nagyon visszataszító a külseje. Lehet papolni belső szépségről, de felesleges. Ha egyébként vonzó jelleműek is volnának szerencsétlenek, a depresszió mindenképp elszürkíti a személyiségüket)

2012. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!