Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék barátnőt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék barátnőt? Miért választana bárki is engem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen egy indokon nem tudnék mondani, ami miatt egy lány engem választhatna egy másik fiú helyett. De ellenérvet könnyen: ronda vagyok,alacsony vagyok, pár felesleges kiló van rajtam, nagyon rosszak a szociális képességeim.


19F


2018. febr. 8. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyreszt azert mert igy gondolkodsz magadrol. Ne sajnaltasd magad. Ismered a hibaidat,amin tudsz valtoztass.
2018. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ha ennyire önbizalomhiányos vagy az tényleg nem férfias, épp ezért taszító

Pszichológussal segíts ezen először utána lehet párkapcsolatban gondolkodni, addig amíg ilyen a helyzeted ha össze is jönne vkivel magadnak ártasz vele mert az ilyen emberek állandóan féltékenyek, paranoid gondolataik lehetnek, magukhoz akarják láncolni a másikat, egy szakítástól/visszautasítástól akár az öngyilkosságig is eljuthatnak.. Stb..

2018. febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezeken tudsz változtani többségében.

És mit jelent az alacsony hány cm?

2018. febr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1.: Hogy befolyásolja az, hogy mit gondolok magamról azt, hogy bejövök-e valakinek? Nem nagyon látszik rajtam az, hogy mit gondolok magamról. Változtatni meg nem sok mindenen tudok és az sem segítene sokat.


2.: Lehet, hogy egy kicsit önbizalomhiányos vagyok, de szerintem csak reálisan látom magamat. Pszichológus nem hinném, hogy tudna rajtam változtatni. Hogy milyen lennék egy párkapcsolatban azt nem tudom megmondani pontosan, hiszen még nem volt egy sem. Volt pár visszautasításban részem, de mivel még itt vagyok, ezért nem jutottam el az öngyilkosságig. Csak egy ideig kevésbé volt jó kedvem miatta.


3.: Nem sok dolgon tudok változtatni, esetleg le tudok adni pár kilót. Kb. 166-167 cm magas lehetek.

2018. febr. 9. 00:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Lányként nekem is hasonló gondolataim vannak magamról... Nekem eddig az internet vált be ismerkedés szempontjából, bár inkább csak barátságokat sikerült kialakítanom. Egy emberrel azt hittem, hogy több is lehet, de aztán 6 találkozás után jöttem rá, hogy ez így nem müködik.
2018. febr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Változtass. Ne várd, hogy valaki csak úgy az öledbe hulljon, mert nem fog. Igen is számít a hozzáállásod.
2018. febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legkisebb probléma, ha van pár felesleges kiló rajtad, sokan kifejezetten a mackós alkatú fiúkat szeretik :D ha meg valaki csak azért szeretne, mert szép vagy és magas, annak nem hiszem, hogy hosszútávon lenne értelme. A rossz szociális képességeken meg lehet fejleszteni, vagy kifogsz egy lányt, akinek szintén nehezen megy az ilyesmi, és már is nem lesz gond :)

18/L

2018. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5.: Nekem az interneten sem volt sok sikerem sajnos.


6.: A legtöbb dolgon nem tudok változtatni.


8.: Nem feltétlen a kinézetembe kellene egy lánynak beleszeretnie. De az is fontos, hogy azt is szeresse. Nem vagyok álszent, én sem tudnék egy olyan lánnyba beleszeretni, aki nem tetszik.

2018. febr. 11. 23:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne kifogasokat keress. Szedd ossze magad, torold fel a konnyeid,huzzal edzeni, epits onbizalmat aztan tunj csajozni. Ha ide irkalod a baromsagaid, attol nem lesz jobb.
2018. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!