Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy "mindenkine...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy "mindenkinek" tetszem csak Neki nem?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam volna, hogy valaha kérdést fogok ide kiírni. Egy ideje tetszik, felfigyeltem Rá mert egyedi stílusa van, udvarias, jól nevelt/nek tűnik. Hasonló baráti, érdeklődési körünk van, mégsem beszélgettünk még igazán. Pedig szinte már mindennel próbálkoztam, hogy valahogy a közelébe kerüljek, de mint akinek elvitte volna a cica a nyelvét. Sok embert már visszautasítottam miatta, mert én naiv még mindig várom, hátha lesz valami... tudom, ostoba vagyok hogy olyanra pazarlom az időt, akit pont nem érdeklek...még sosem viselkedtem ilyen logikátlanul. De van benne valami...amit elmagyarázni sem tudok.:( Ő már szinte már mindenkivel beszélgetett csak velem nem. Pedig nem vagyok leprás vagy ilyesmi.:) Sőt. Nagyon szeretek társaságban lenni. Igyekszem, nem összeesküvés elméleteket kreálni, megmaradni a józan gondolkodásnál és szembenézni a csalódással. Igazából magam sem tudom mit szeretnék ebből kihozni, de jó érzés volt kiírni magamból.

Köszönöm a figyelmet...



2018. febr. 16. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés, megértelek, ismerős a sztori. Légy kitartó, kedves, próbálkozz tovább, stb
2018. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenesen mond meg neki mi a szitu , veszteni már úgy sem vesztesz semmit
2018. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Várni valakire a legszarabb dolog, túlzásba ne vidd, mert attól nagyon szarul fogod érezni magad. Inkább próbálj meg közelebb kerülni hozzá, vagy szólítsd meg.. ha viszont végképp nem érdeklődik felőled, akkor hagyj fel vele, mert csak tönkreteszed magad
2018. febr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!