Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 22/F nincs önbizalmam. Nem...

22/F nincs önbizalmam. Nem értem, miért nem tetszem a lányoknak. Mindenkinek csak aranyos vagyok. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Nem merek kezdeményezni sem.

2017. szept. 20. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azèrt mert nem mitatod ki a szándèkaid. Ha nőt akarsz, látszödjon rajtad, hogy nőt akarsz.
2017. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs a hibákèrt.
2017. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk, azt se tudjuk milyen vagy.
2017. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős... Magas, viszonylag izmos pasi ellenére, minden csajtól meg kapom hogy milyen jó fej vagyok, jó arc vagyok, jól el lehet velem dumálni. Azt is megkapom, hogy nehogy változtassak ezen, biztos meg fogom találni a párom. :'D
2017. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint ebben a korban sok olyan lány van, aki nem föltétlenül akar komoly kapcsolatot, legalábbis nincsenek megindulva, hogy minden áron kapcsolatban legyenek. Ehhezképest ha rákaccsintanál olyan nőkre, akik minden nap azon gondolkodnak, "legyen már végre komoly kapcsolatom", akkor lehet egyből lépnének.

Jó, biztos vannak a te korodban is komolyabb lányok, én a magam szemszögéből tudom, hogy volt rá példa, hogy olyan fiúk kezdtek ki velem, akik tetszettek, bár voltak kifogásaim is, de mindenek előtt borsózik a hátam attól, hogy mindenáron kapcsolatba legyek bárkivel, aki próbálkozik nálam.

Őszintén ezt tudom ajánlani az önbizalom problémáidra: tudatosítsd, hogy vannak komolytalan lányokxD akik max ismerkedni szeretnek, flörtölnek, de nehezebben gabalyodnak komoly kapcsolatba.

Máskülönben nem értem a kérdésed. Tetszeni tetszhetsz a lányoknak, sok mindenki tetszhet külsőleg, valamilyen tulajdonsága miatt, ebből még nem lesz rögtön kapcsolat, tehát függ az, hogy mit akarsz ennél tovább, mit vársz el a lányoktól:))

23/N

2017. szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!