Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek vele találkozni. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek vele találkozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a szomszédunkban aki nagyon bejön nekem, de rettegek amikor együtt kell vele buszoznom vagy félek hogy összetalálkozok vele az utcánkban. Elég nagy önbizalomhiányom van, félek tőle hogy nem leszek neki elég jó, legszívesebben elbújnék ha meglátom. Ha van mellettem valaki akkor nincs ez a probléma, csak ha egyedül vagyok. Köszönőviszonyban vagyunk.

2018. febr. 16. 20:53
 1/1 anonim válasza:
Én is így vagyok vele, csak én facebookon beszéltem vele, élőben pedig félek vele találkozni
2018. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!