Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlságosan félek találkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan félek találkozni másokkal, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok jó az ismerkedésben, eléggé visszahúzódó vagyok. Van egy két barátnőm plusz még néhány ember akikkel néha beszélek (mind lány btw), de körülbelül ennyi a teljes létszáma az embereknek akikkel tudok úgy beszélni hogy nem érzem úgy hogy lejáratom magam/nem csak viccből beszélnek velem. Mindig azon csodálkozom hogy mások összevissza járnak el randikra, és ezzel nincs is semmi bajom, sőt, én is szeretnék elmenni. Csak nem ismerek túl sok fiút és félek megközelíteni őket. Mit kéne csinálnom? Hogy és hol ismerkedhetnék meg valakivel?


17/L



2018. jan. 13. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Változtass!
2018. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz online ismerkedni amit át tesztek randiba. Csak az online ismerettségeddel ne kényelmesedjetek bele hanem pár nap után menj el találkozni vele és onnan folytassátok.
2018. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem akarsz, ne találkozz másokkal, Kérdező. Én is ilyen voltam/vagyok, a legközelebbi bizalmasaimon kívül senkivel nem találkozok vagy beszélek, hacsak nem muszáj. És az óvatosság hasznomra vált. Persze lehet elszalasztasz pár jó ismerkedési lehetőséget, de az semmi ahhoz képest, mennyi rossz és pocsék élménytől kíméled meg magad!
2018. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudod rávenni egyik barátnőd sem, hogy elmenjetek egy (természetesen kulturáltabb, nehogy Disco vagy aljakocsma legyen :D) szórakozóhelyre? Ott biztos felfigyelnének rád idővel, és már lenne is lehetőséged a kapcsolatra. :)

Ha élőben nem megy az ismerkedés, akkor próbálkozhatsz neten is, a fiúkat általában egyáltalán nem zavarja, ha csak úgy rájuk ír egy lány, de akkor persze ne minden második emberre írj rá, és ne is görcsösen keresd a leendő párod, tekints minden új emberre egy potenciális barátként, de ha nem olyan mint ahogy elvárnád, akkor is hagyd meg a lehetőségét, hogy haverok maradjatok. :) Nekem is lett már netről barátnőm, szóval azt tudom mondani, hogy beválik (bár én nem ezt a módszert használtam :D).

Meg persze attól is függ kik a célközönségeid részei, ha rappeseket keresel, elmehetnél egy fesztiválra, ha metálosokat/rockereket, akkor romkocsma/koncertek, ha punkokat, akkor raveparty, rengeteg lehetőséged van. :)

Csak ezen az oldalon gondold meg nagyon, hogy kikkel beszélgetsz, a legtöbb fiú itt minden 2. "/L"-re ráír. :D Amivel persze nem is lenne gond, ha csak normális kommunikációt indítványoznának, de általában nem ez a vége, szóval vigyázz. :)

Ha kell még tanács, akkor írj nyugodtan.

18/F

2018. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj nekem, ha gondolod:) 18/F
2018. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!