Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az gáz ha 17 évesen még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 17 évesen még nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés
Barátnőm volt de az se sokáig nem vagyok ronda vagy ilyesmi csak egyszerűen gyakorlatlan és bátortalan vagyok a témában. 17f
2018. febr. 16. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
ja, gáz.
2018. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szóló egy tard.

Egyébként meg nem gáz. Majd lesz csaj akivel úgy érzed hogy megy. Ennyi.

2018. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

nem gáz, nyugi:)

legalább jó tudni hogy vannak e világba ilyen normális fiúk is, akik nem mennek csak arra..

inkább becsülendő,mint gáz.

2018. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

# 3/3 Mégsem az ilyen fiú kell a lányoknak.

Ha nem dugod meg a második találkozásnál, már ott is hagy, mert azt hiszi nem érdekled. :/

2018. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik.

Nem értem ezt a pontszámot. Tapasztalatból írtam le, nem fikázásképpen!

2018. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és nem gond, hogyha még nem csókolóztál. Nincs is annál jobb mikor megtalálod a szerelmedet és mondhatod neki, hogy ,,nekem Te vagy az első", én örülnék egy ilyen fiúnak hisz így csak az enyém lehet. Na meg nem kell nekem szexuálisan kiégett, kiélt pasi, az max szexre lenne jó, aminek én nem látom értelmét. 16L
2018. febr. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az hogy sose csokolozott mivel függ azzal össze hogy csak a tiéd lehetne?
2018. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az hogy lehet hogy volt barátnőd és nem csókolóztatok? Egyébként nem gáz én 16 eves voltam. De még szűz vagyok.

18l

2018. febr. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!