Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ciki, ha lassan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha lassan 19 évesen még nem volt barátnőm, még nem csókolóztam, és még szűz vagyok? Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Szerintem,nem vagyok jóképű,izmos(inkább átlagos),egyszóval nem vagyok az az igazi akire a lányok vágynak,soha nem tetszettem egyetlen lánynak sem,ha pedig nekem tetszett valaki,nem mertem lépni mert féltem,hogy kinevet,vagy kigúnyol.

(soha nem járok buliba,ott is úgy gondolom,hogy a többség rajtam nevetne.)


Egy ismeretlen lányhoz pedig nem is mernék oda menni.


Ha pedig barátikörből ismerős a lány,akkor is csak akkor "beszélek" vele,ha hozzám szól(ami ritka),de akkor is zavarban vagyok,és nem tudom mit mondjak.

Ezen hogy tudnék változtatni?,hogy végre legyen valki akinek tényleg fontos vagyok



2016. szept. 3. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Majd lesz párod, ha eljön az ideje. Csak ne görcsölj rá, és akkor attól jobb lesz a kisugárzásod, érezd magad méltónak egy párkapcsolatra.
2016. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"nem vagyok az az igazi akire a lányok vágynak"

Miért? Mert nem vagy annyira helyes vagy izmos? Ez hülyeség. Nem lehet mindenki egyforma. És mindenkinek más tetszik más izlése van. Ami rendben is van mert gondolj bele milyen lenne ha rajtad kivül még 1 milliónak ugyanolyan lenne az izlése és a külseje. Én belebolondulnék az biztos.

Amugy lesz majd egy olyan lány akivel tudsz beszélgetni, hülyülni és komolyabb lesz a kapcsolatotok. Addig is beszélj lányokkal akár neten vagy élőbe.

Sok sikert:)

16/l

2016. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom,szerintem vagy furcsálná,hogy miért írok neki,vagy nem írna vissza.


Lányokkal amúgy sem lenne közös témám szerintem.

2016. szept. 3. 22:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Hidd el. Csomó lány van, aki ugyanazt gondolja magáról, mint te magadról. Biztos neked is lesz párod. Ha 40 évesen sem találod meg az igazit, akkor esetleg írhatsz, hátha tudok segíteni. Addig is ne aggódj!:D
2016. szept. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia :) sokáig én is hasonlóan gondolkoztam maganról mivel semmi nem jott össze. De rájöttem hogy folosleges görcsölni. Csak magaddal foglalakozz, hidd el csomó lány értékelu az őszinte, nem megfelelni vágyó önmagadat. Mai napig nem vagyok egy izomagy de volt már részem sok minden jóban. Jelenlegi barátnőm a volt évfolyamtársam gimiből akihez akkoriban szinte hozzászólni is alig mertem ;)

szóval fel a fejjel,no para bőven van még időd mindenre

21f

2016. szept. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki. De pusztán attól, hogy otthon ülsz, és ezen bánkódsz, nem változik semmi.
2016. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem az a normális ha 19 évesen még szűz vagy és maradj olyan amilyen voltál és majd megtalálod az igazit
2016. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Nem maradtál ki sok mindenből. Így fogsz tetszeni valakinek, ahogy vagy, vagy már tetszel is, csak gőzd sincs róla.
2016. szept. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vannak akik ilyenekre buknak:)) nekem is jobban bejon egy ilye fiu,mint egy bulizos cigis pias stb..
2016. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!