Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Korbeliek között így van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korbeliek között így van esélyem vagy inkább csak az idősebbeknél?

Figyelt kérdés

Tavaly nyár óta próbálok magamnak barátot keresni, de azóta egyfolytában egymás után csak viasszautasítanak és azt mondják, hogy legyünk inkább csak barátok.

Rocker lány vagyok így úgy is öltözködöm, nem sminkelem magam.Viszont 79kg vagyok és túlsúlyos.

Már tényleg rengeteg korombeli fiúkkal beszéltem és volt már akivel találkoztam, de utána mindig azt mondták, hogy legyünk inkább barátok.

Továbbra sem szeretném feladni ezt a dolgot.

Én nagyon régóta vágyom egy olyan barátra aki normális és romantikusabb és nem lefektetni akar.

Szerintem nincs nagy elvárásom és mégsem sikerül, pedig nem az álom fiúk meg a nagyon helyes fiúk között válogatok.

Több társkeresőt is próbáltam már, suliban is próbáltam már, volt hogy utcán is, facebookon is és egyéb helyeken, de nem sikerült találnom eddig senkit aki viszonozhatná az érzéseimet.

16/L



2018. febr. 17. 10:40
 1/4 A kérdező kommentje:
*Korombeliek
2018. febr. 17. 10:44
 2/4 anonim válasza:

Szia :) Az, hogy most ilyen az életstílusod azzal nincsen semmi probléma. Viszont szerintem 16 évesen még ne nagyo hajszold a fiúkat ilyen értelemben.

Ha esetleg valami nem tetszik neked magadon, változtass, sportolj,mozogj vagy bármi. De még fejlődő szervezet vagy, fogsz még változni, nyúlni is és beáll a testalkatod is. 16 évesen ne is kezdj semmilyen fogyókúrába mert többet ártassz vel mint használsz. A fiúk nem minden esetben szeretik a levakarhatatlan lányokat. Nem kell nyuszinak lenned, de ráérsz még a pasizással. Addig pedig hódolj annak amit szeretsz :) Ez a legfontosabb.

20/L

2018. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért sürgeted? Miért nem engeded, hogy a dolgok maguktól jöjjenek. Járj el helyekre, ismerj meg új embereket, barátkozz, beszélgess, lehet majd így idővel kiderül, hogy valakivel egy hullámhosszon vagy lelkileg és kialakul valami.
2018. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem jó lennél. 37/F
2018. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!