Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írhatnék rá a fiúra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írhatnék rá a fiúra?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit eddig csak neten láttam. Egy barátom által találtam rá. Már egyszer rairtam, december körül, de az is csak egy 5 perces beszélgetés volt. Miként írhatnék rá újra? Sok jót hallottam róla, és kívülről is bejövős.

#fiú #üzenet #szerelem. Tinédzser
2018. febr. 17. 16:47
 1/4 anonim válasza:

Válassz egy hétköznapi témát.

Hogy van most, suli/munka? Amit hallottál róla jókat, megemlítheted.. ilyesmi :)

Soha ne hagyd ellaposodni a beszélgetést! Az a legfontosabb. Mindig találj valami apró témát, de ne csak kérdezgess tőle, válaszolj a válaszára is. Ilyesmi:)

20/L

2018. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, témáim azok vannak, csak nem lesz ez így fura, kissé ismeretlenül ráírni?
2018. febr. 17. 18:41
 3/4 anonim válasza:

Nem csináld csak semmi probléma nem lesz. Lehet, hogy összejöttök vagy ha nem akkor a legrosszabb esetben kifogásokat keres. És akkor mi van? Tudni fogod, hogy egy p*cs a gyerek. De szerintem írjál rá! :D

15\f

2018. febr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*csináld csak
2018. febr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!