Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írhatnék neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok, annó 1-2 éve többször láttam a buszonkon egy lányt, de nem mertem lépni, csak bejelöltem ismerősnek és ennyi. Viszont én már nem ott lakok, mit tudnék ilyen esetben tenni? Szívesen megismerném.

2017. szept. 18. 00:06
 1/4 anonim válasza:
Tetszik a koncepció:D Írj rá nyugodtan. Én, amikor hajnalban nem tudok aludni, random emberekkel szoktam írogatni, és mind nagyon örülnek a társaságnak. Többek között így találtam meg a most egyik legjobb haveromat :DDDD Szóval képzeld bele magadat a helyzetébe: egyszercsak rádír egy srác. Kedves veled, bókol, jókat dumálok... ebből semmi rossz nem sülhet ki! Hajrá 😂
2017. szept. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helló! Szerintem írj rá, hogy eszedbe jutott, és szeretnél beszélgetni egy kicsit. Azt tuti nem utasítja el. Kérdezgesd hogy hogy van, mit csinált ma meg stb. Sok szerencsét!
2017. szept. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak én úgy tudom kissé visszahúzódó, nem lenne gáz a helyzet, ha 0 ismerettel ráírnék? Visszajelölt ismerősnek, de még 1 sziát se váltottunk soha.
2017. szept. 18. 04:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Írj rá egészen nyugodtan.:) ha visszajelölt,biztosan szimpatikusnak talált,ezt már veheted egy kis pozitív jelnek.Ne légy túl rámenős,nem szabad ajtóstul rontani a házba,érdeklődj a hobbijai felől,indíts először baráti célból.Aztán ha vevő a beszélgetèsre,akkor egy idő után hívd el talizni.

Hajrá!:)

2017. szept. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!