Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a legjobb barátnőmn...

Mit vegyek a legjobb barátnőmnek 13. Szülinapjára? Annyira nem akarok nagy dolgot, azt majd inkább karácsonykor.

Figyelt kérdés

2017. szept. 4. 22:06
 1/7 anonim válasza:
Nekem is most lesz a 13. szülinapom, októberben(12-dikén :D). Én sose tudom, hogy minek örülnék, bármit ad annak örülök, mert az a lényeg, hogy gondolt rám és nem felejtette el.
2017. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szünetmentes tápot
2017. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézz szét a www.pinterest.com oldalon. Rengeteg ötlet van amit Te is el tudsz készíteni.
2017. szept. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akár egy ékszer is jó választás lehet (ha szereti őket).
2017. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vedd meg neki Mikszáth Kálmán: Különös házasság c. könyvet vagy Tamási Áron: Ábel a rengetegben c. könyvet. Tetszik majd a barátnődnek...
2017. szept. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Pepco-ban, Kik-ben tudsz venni olcsón bizsu ékszert (de te is készíthetsz, csomózással fonalból, vagy gyöngyszövéssel karkötőt), vagy vegyél egy kis díszt, amit a szobájába tud tenni, vagy ha veszel egy sima fehér csészét, és arra rajzolsz valamit olyan filccel, ami nem jön le mosogatáskor (hobbiboltban tudsz venni), akkor az is jó emlék lehet neki, pl. ráírsz valami kedves üzenetet, vagy egy közös emléket, ilyesmit.
2017. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na a szünetmentes tápnak én is örülnék.
2017. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!