Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan mondjam meg az egyik...

Hogyan mondjam meg az egyik "barátnőmnek", hogy nem akarok tovább barátkozni vele?

Figyelt kérdés

Amikor a gimi kezdődött senkit se ismertem,ugyanis az alapsulis osztályomból én voltam az egyetlen aki gimibe ment. Az évnyitón csak odamentem egy csakhogy ,aki ott àllt és mondtam neki hogy legyünk padtársak. Egy ideig minden szép és jó volt, összebarátkoztam egy csomó emberrel,lettek nagyon közeli barátnőim/barátaim is.DE a padtársamról kiderült nagyon szeret Drámázni és nincs benne együttérzés azonkívül pletykás is. minden kis sz#ron megsértődik. Van neki pasija már több,mint egy éve ( a srác nagyon aranyos és odaadó, szakmunkásképzőbe jár, dolgozik stb.),de ő mégis egy olyan sráccal flörtöl akiről tudja hogy barátnője van. Persze az osztálykiránduláson véletlenül pont akkor megy be a szobájukba amikor alsógatyiban járkálnak. Szerintem undorító ilyet csinálni, főleg úgy hogy tudatába vagy a dolgoknak.

Másik dolog. 16 évesek vagyunk a fiúk szinte minden màsodik szava valami káromkodás. Az a bizonyos srác a közelébe mondott valami olyat hogy f#szomat ,amit ő számomra érthetetlen módon magára vett és emiatt drámázott meg keverte a szart egy hétig. A srác persze rögtön bocsánatot kért,de ő egy hétig mindenkit azzal csesztetett hogy milyen szemét

Harmadik dolog az hogy semmi együttérzés. Ha egy barátunknak elmondjuk mi bánt akkor normális esetekben ad tanácsot, megvigasztal stb.de ha neki elmondok valamit semmit nem reagál és elkezdi mondani a saját dolgait. Nem érdeklődik. Ha mondok egy vicces sztorit akkor nem nevet hanem ő is mond egyet majd mégegyet. Ez nem csak velem van így már több ember is mondta hogy idegesítő hogy nem hagy végigmondani semmit hanem folyton rákontrázik.

Vagy arra kell mód hogy kibírjam vagy arra hogy hogyan változtassak vagy arra hogyan kozoljem kíméletesen azt hogy nem akarok vele barátkozni

16 l



2018. febr. 13. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
volt egy hasonló ismerősöm. ő mérhetetlenül egoista volt, semmi együttérzés, semmi igazi barátság, csak a látszat. abban mérte, hogy mennyire tekint valakit barátjának, hogy gondolt rájuk mikor szülinapjuk volt vagy névnapjuk. egyszer jól összebalhéztunk (ő kezdte természetesen), elmondtam neki a véleményemet róla, azóta max köszönünk egymásnak az utcán. szerintem ha nagyon kiborítja a bilit nálad, te is mondd el. valószínűleg nem fogja felfogni, de legalább békén hagy majd (remélhetőleg). vagy kezdd el kerülni, járj más társaságba.
2018. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 *Glissade* ***** válasza:
100%

Az ilyen típusú emberek szeretet hiányosak. Nem érti miért nem becsülik, szeretik jobban, figyelnek rá; ezért drámázik.

Ez a játszma őt annyira lefoglalja, hogy nem tudd szeretetet, megértést adni, meghallgatni másokat.

Azért pletykál, beszél folyamatosan, hogy rá figyeljenek!

2018. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!