Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan érjem el, hogy belém...

Hogyan érjem el, hogy belém szeressen végre?

Figyelt kérdés

Kicsit bővebben, a lényeg: 19 éves srác vagyok, kb 4 hónapja ismertem meg egy lányt (17 éves), először csak szimpatikus volt de teljesen megbolondított, beleszerettem. (Előtte egy barátnőm volt, a kapcsolatunk több, mint 2 évig tartott.) Mikor megismertem, úgymond "távkapcsolatban" volt egy sráccal, aki állítólag németországban dolgozott. A srác többször megígérte neki, hogy majd hazajön, találkoznak végre, stb, de végül mindig volt valami kifogás. Volt olyan, hogy a lány 4 órát várt a srácra, a srác pedig nem ment el, de még egy sms-t sem küldött. Ahogy mesélt a srácról a lány nekem, egyre inkább kezdett gyanús lenni, hogy valójában nem is létezik. Mutatott róla képeket, teljesen más testalkat, kinézet, stb, pedig a képek elvileg 1 hónap különbséggel készültek. Nem beszéltek telefonon, se skypeon, semmi olyan nem volt, ami biztosra mondta volna, hogy a srác létezik. A lány mégis szerelmes volt a srácba, és alig várja hogy hazajöjjön! Egy kis kutatás és bizonyíték keresés után kiderítettem, hogy a srác nem létezik, csak egy 15 éves kiscsaj szórakozik, kamu facebook profillal. Több, mint két évig elvileg "távkapcsolatban" volt a lánnyal. Mikor kiderítettem ezt az egészet, iszonyat hálás volt nekem a lány.


Mi most nagyon jól elvagyunk, sokat nevetünk, egész nap beszélgetünk. Mikor reggel felkel, az az első, hogy megnézi,hogy hány órája voltam fent. Mindent meg tudunk egymással beszélni, hetente kb kétszer találkozunk. Facebookon olyanokat ír, hogy mennyire imád, és hogy milyen fontos vagyok neki, mennyire jó, hogy számíthat rám, stb. Voltunk már randizni is, nagyon jól éreztük mind a ketten magunkat.


Aztán bevallottam neki, hogy én többet érzek iránta, szeretem. Azt válaszolta rá, hogy nagyon imád, de nem tud rám úgy tekinteni, csak barátilag. A legkomolyabb ami történt köztünk az az arcra puszi és az ölelés.


Kérdésem tehát, ha egy olyan emberbe, aki valójában nem is létezett, csak betűk voltak (mivel még hang sem társult hozzá) bele tudott szeretni, akkor mégis nekem mit kéne tennem ahhoz, hogy belém szeressen? Azt mondta azért nem akarja, mert fél, hogy ha szakítanánk elveszítene, lehet hogy most igent mondana, de egy hét múlva már nem akarná, tudja , hogy rossz vége lenne, stb.. Próbáltam győzködni, de egy "inkább hagyjuk" lett a vége. Nagyon le vagyok törve. Egész nap Ő jár a fejemben, iszonyatosan szeretem. Önmagamat adom, és Ő is megmondta, hogy nagyon érdekes volt már az első találkozásunk is, mert úgy érezte, mintha évek óta ismerne, és teljesen el tudta engedni magát, pedig ez nála ritka.

Nem kérek olyan válaszokat, hogy keressek mást, vagy hogy milyen buta vagyok, vagy Ő, hogy távkapcsolatba belement, stb, köszönöm, nem ez a kérdés.

Kérlek segítsetek!!



2015. jan. 18. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Még csak 19 vagy, lesz egy csomó csajod!

Amúgy én is fél évig fűztem egy csajt, mindhiába, pedig a lány is mindig hívott hogy találkozzunk, mégsem lett belőle semmi xD Év eleje óta már hanyagolom.

2015. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én megharagudnék kissé.

Elmentek találkoztok, ilyeneket ír (főleg, hogy imád), mond, akkor már legalább ne hülyéskedett volna veled. Én is voltam ilyen helyzetben, direkt kérdeztem a fiút (lány vagyok), hogy mit gondol rólam, hogy néz rám, mert én többet nem látok bele, nehogy csalódjon.

Azért én kíváncsi lennék rá, hogy akkor miért mondott neked ilyeneket, mert gondolom azt már levette, hogy tetszik neked és nem véletlenül hívtad el találkozni/randira. Vagy pedig nem keresném, mert magammal cseszek ki, ha mindig írnék neki, akkor a hiány nem múlna el. Így meg...

Akárhogy is nézzük a kapcsolatotok nem lesz a régi, amiért bevallottad neki, hogy szereted.

2015. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eleve ne kezdj olyannal, aki egy nemlétező valakibe "bele tud szeretni". Az egésznek épp az a lényege, hogy ő valós kapcsolatban nem tud létezni, csak egy ideálba tud beleszeretni. Élő, lélegző emberrel nem tud mit kezdeni. Én is ismerek ilyen embert, mindig kell neki valami "ideál", akiért rajonghat, akibe azt lát bele, amit akar.

Egy időben én voltam az ideálja, aztán mikor megismerkedtünk személyesen, azt mondta, csak barátnak tekint. Persze titokban azért továbbra is rajongott, erre rájöttem, de másfél év alatt sem tudta rászánni magát, hogy valós kapcsolat alakuljon ki. Az élő találkozást kerülte, én meg lassan felőrlődtem benne.

Mostanra rájöttem, hogy neki ez elég... úgyhogy beletörődtem, hogy én csak az ideálja vagyok, soha nem lesz köztünk kapcsolat, úgyhogy kerestem inkább olyat, aki tényleg velem akar lenni. A valóságban is, nem csak az álmaiban.

2015. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyél a biztos pont az életében. Találkozzatok sokat, beszélgessetek, ismerkedjetek.
2015. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát ezaz, hogy nem tudom miért mond ilyeneket... meg ez is.. [link]


R=ő

M=én

2015. jan. 18. 16:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól,hogy az illető csak betűk voltak,még is ült egy ember a gép mögött,aki a betűket írta.


Nem mondom azt,hogy keress mást.Viszont már alapba kérdésed húzós...Mi az hogy hogy érd el,hogy beléd szeressen? Ilyen nincs szerintem..Ennek magától kell kialakulnia,nem úgy hogy Te kierőszakolod a lányból,illetve úgy teszel ahogy az neki jó,illetve elvárná.


Győzködni NE győzködd!! Felesleges,és csak azt éred el nála egy idő után,hogy még jobban eltávolodik.Ezt az érzést nem fogod tudni kierőszakolni belőle...Vagy megtörténik,vagy nem.Ha nem akkor lépj tovább.

2015. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!