Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyáltalán hol, hogyan kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán hol, hogyan kellene ismerkednem? (Debrecen)

Figyelt kérdés

Eddig 2 barátom volt, tudom, ez soknak tűnhet, de gondolhatjátok, mennyire voltak ezek komolyak:D Utólag rájöttem, hogy valójában nem is leszek olyan könnyen szerelmes, mert a 2 közül a hamarabbival úgy jöttem össze, hogy csak tetszett és, habár kötődtem hozzá, az távol állt a normális szerelemtől. A második emberke kb. másfél hete szakított velem és azt hiszem, ideje lenne már kimásznom az önsajnáltatás és a sírás szakadékából. Nekem jelenleg az is bőven elég lenne, ha lenne néhány új haverom, barátom, nem hiszem, hogy mostanában tudnék kapcsolatra akár gondolni is...

"I fall in love with souls, not faces." Azt hiszem, ez leírja az "ízlésemet" nagyon röviden. Sőt, nekem jobban tud tetszeni egy átlagos/átlag alatti(?!) külsejű valaki, mint egy határozottan helyes, habár lehet, hogy ez nagyrészt azért van, mert én is elég ronda vagyok (vagy legalábbis nem olyan, aki után visszanéznél az utcán...). Személyiség terén már nehezebb "megfelelni" nekem, valahogy nem sok emberkével tudok igazán jól kijönni. Szociális életet egyáltalán nem nekem találták ki. :'D

Szeretek olvasni, a könyvtár az életem fele, de ott nem sok korombelit szoktam látni... Egyébként sem mernék senkihez odamenni, szerintem még alapos ürüggyel sem. :c

Igazából fogalmam sincs, hogy introvertált lányként hol és hogyan tudnék ismerkedni, függetlenül attól, hogy barátság vagy akár több céljából:D

(btw, nem feltétlenül itt szeretnék ismerkedni, jobb lenne, ha végre a valóságban is sikerülne egy picit szociális életet élnem :c)

15L



2018. márc. 6. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves ismeretlen lány.

Elöszőr is amit szerintem kellene tenned, az a társas életed felturbózása, ami igen... életben az egyik legnehezebb feladat. Mindenki a szokások rabja és alkalmazkodunk pótcselekedetekkel az éppen gáz helyzetekhez. Elvonulunk a világtól a saját magunk által teremtette világba, kerüljük a társas érintkezést...mondván ááh majd legközelebb amikor felkészültebbek leszünk rá. DE EZ AZ AMIT NEM HALASZTHATUNK ÖRÖKKÉ.

A jóhír az nálad, hogy fiatal vagy még. Könnyen formálható, és képes vagy még drasztikusan változni.

Az első lépés a szociális élet útján az, hogy mit akarsz elérni benne. Pár barát is elég? Rendben.

Elöszőr is. Könyvtárakban valóban nehéz ismerkedni, tehát új helyet kell kiszemelj magadnak. Ha a sulitól tartasz elsőnek, a legjobb az, hogyha kitűzöl magadnak valami közösségi aktívitást. Pl sport, zenén belül valami, vagy művészet. Ezeken az ágakon belűl, lesz egy közös pontod az emberekkel amivel tudsz beszélgetést kezdeményezni. Ami még hasznos, hogy a sporton belűl az alakodra is tudsz dolgozni és ügyelni. Amúgy pedig már volt két barátod, ez azt jelenti, hogy a kinézeted se reménytelen. Egy nőben szerintem pont ez az egyik legszuperebb, hogy elképesztő mennyi módon tudják változtatni a megjelenésüket. Próbálj ki esetleg valami új divatot.

Mellesleg én a kommunikációs készségedet is jónak látom, szóval abban is bőven több van amennyit hiszel.


A fiúk is fognak jönni előbb utóbb, de nemkell elsietni azt se. Még nagyon fiatal vagy.:)


Próbálj meg írni egy listát a céljaidról és történjék bármi...menj végig rajta. Ha egyszer nemúgy sűl el a dolog ahogy tervezted, ne hátrálj meg. Tanulj a hibákból és kezd újra.


Tudom, hogy nagy itt az előítélet gyakorilérdéseken idegenekkel, szemben, de ha bármi kérdésed van az életről. Vagy tanács kellene....csak írj rám.

Sok sikert az élethez!;)

2018. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Köszönöm a kedves választ :)

Pici probléma, hogy nincs semmi konkrét érdeklődési köröm, vagy ami mégis (sorozatok, anime stb.), azok nem olyan szociális dolgok :c

Külsőmön most épp próbálok valamennyire változtatni, háát vegyes visszajelzéseket kapok, de a pozitívból jóval több van, szóval ez dobott az önbizalmamon ( :

2018. márc. 11. 08:59
 3/4 anonim válasza:

Az anime és a sorozatok mindig jó támpont..esetleg gémer vérvonal nincs benned?:D

22/l

2018. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem igazán:(
2018. márc. 27. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!