Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Debrecenben hová tűntek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben hová tűntek a normális lányok a 16 év körüli korosztályban?

Figyelt kérdés
Szinte minden ilyen korú lánynak ebben a városban állandóan a cigin és a pián meg a szexen jár az esze,és minden héten más csávóval kavarnak,hová tűntek azok a lányok akik ennek az ellentétei es még esetleg lehetne is velük értelmesnek mondható párkapcsolatot folytani? Eddig minden eddigi exemről kiderült h mocskos ribizli,már meguntam.Miért nem lehet találni egy normálisat sem? Akinek nem inge ne vegye magára de ez a helyzet már tényleg szörnyű

2017. dec. 30. 23:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Aki meg rendes az meg vagy 13éves vagy úgy néz ki mint egy csibész tallér..tényleg nem értem a helyzetet
2017. dec. 30. 23:18
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baj, hogy a normális lányok otthon vannak és ezért nem találkozol velük a hétvégi bulikban, illetve szerintem már alapból kevés ilyen lány van itt. 16/l
2017. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És egy normális lány nem szexelhet a barátjával akit nagyon szeret? A lány nem is cigizik és nem iszik piát, nem is jár bulizni, és normálisan öltözik. Szerintem ezt nem kéne elítélni, hogy a párjának örömöt akar okozni :)
2017. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem csak Debrecenből hiányoznak...
2017. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek nem a párjuknak okoznak örömöt hanem minden nap más pélot fognak :D
2018. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mindenhol vannak normális lányok és fiúk is. Csak a kicsit ribizli lányok és a nagyegójú fiúk száma több mint a normálisaké. Mert sajnos vannak akik ezekre felnéznek és követik a példájukat, ezért vannak egyre többen. A normális lányokat ne bulikban és plázákban vagy hasonló helyeken keresd, mert ott nem fogsz találni. Iskoládban is 1000% hogy van olyan lány aki csöndes, kicsit visszahúzódó és neked bejönne minden iskolában van olyan. (Bár nem tudom, hogy neked milyen egy normális lány) Vele beszélgess valamiről biztos örülni fog. De hidd el az olyan lányok akiket keresel, javarészt mind otthon gubbasztanak inkább minthogy buliba járjanak.

16/L

2019. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!