Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van vmi szolidabb és biztonság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van vmi szolidabb és biztonságos társkereső a neten?

Figyelt kérdés

Az ismerkedés élőben nem az én terepem...

Minden társkeresőről csak azt hallom, hogy mindenki csak b*ni akar egyet, és csá. Nem azt mondom, hogy vmi életre szóló párkapcsolatot keresek, de még sosem volt kapcsolatom. De tényleg. Szerintem nem is tetszettem még senkinek, pedig elvileg csinos, okos, cuki vagyok

18/L



2018. márc. 10. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mitől lenne "biztonságos" egy társkereső? Sehol nem tudják megválogatni, ki regisztrál. Azzal áll szóba akivel akarsz, azzal találkozol, akivel akarsz. Az monjuk elég fura, ha szerinted csinos vagy, de még senkinek nem tetszettél 18 éves lány létedre. Ez ellentmondás. Ha küldesz képet, elmondom, szerintem mi van.
2018. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zoli780806 ***** válasza:
Felesleges képeket küldj vadidegeneknek magadról. Majd rád talál a "szerelem".... foglalkozz a tanulással, családoddal, barátaiddal...
2018. márc. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írj privátot nekem :)
2018. márc. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Marhaság, egyáltan nem biztos, hogy csak úgy magától rátalál a szerelem vagy bárki, én az ő korában már többéves kapcsolaton voltam túl.
2018. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zoli780806 ***** válasza:

Nyilván ez a követendő példa, hogy 18 évesen már többéves kapcsolaton legyen túl.



Hé kérdező, mégis küldj neki egy képet, nem akarom megfosztani az élvezettől

2018. márc. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Társkeresőn amúgy is vadidegenek százainak fog képet kitenni magáról (kép nélkül legalábbis kevesebb az esélye, akkor mindenki azt hiszi, hogy ronda. Az életben sem zacskóval a fejeden ismerkedsz.
2018. márc. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem nem az a követendő példa, hogy itt szorong 18 évesen, hogy nem tetszik senkinek, meg a kutyának nem kell.
2018. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Egyik sem követendő példa, no.
2018. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!