Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mi a véleményetek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek az internetes társkereső oldalakról?

Figyelt kérdés

2017. dec. 6. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak tökéletes akik személyesen nem igazán mernek kezdeményezni.
2017. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Szenny, a való élet sokkal jobb.
2017. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak ott normális emberek, meg hülyék is.


Ismerősöm a sokadik kudarca után ott találta meg a férjét és gyermeke apját.


Én csak néha néztem fel pár napig, de az egyik férfivel olyan jól sikerült az ismerkedés (pedig csak egyszerű beszélgetésnek indult), hogy egy éve össze is költöztünk.

2017. dec. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Általában senki se gondolja ott komolyan sajnos.

Próbaképpen felregiztem egy komolyabbnak tűnő oldalra ahol látszatra nem annyira ribik vannak és arra nem méltattak hogy leveleimre reagáljanak. Aki rámírt az pedig inkább ne tette volna.

Szóval pontosan az lenne az értelme az egésznek hogy ismerkedjünk, csevegjünk és randizzunk minél többet hogy megtaláljuk akit keresünk. De egy állóvíz az egész a tagok miatt.

2017. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Vannak furcsa emberek az tény...a legtöbbje pedig ugyanazt akarja.

De nekem hálistennek pozitív tapasztalataim vannak:) Badoo-ra regisztráltam hülyeségből,ott ismertem meg egy srácot.. idén lesz 3 éve, hogy együtt vagyunk a párommal és együtt is élünk :))

Szóval ritka, de kilehet fogni :)

20/L

2018. febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Igen, többnyire a szerencsétlen emberek azért megtalálják egymást.
2018. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na jó, ők se sajnos.)
2018. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer hulyesegbol kiprobaltam, de sokkal jobb eloben az ismerkedes. Ott eselytelen, hogy kamuzzanak neked !
2019. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!