Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen lányügyekben?

Figyelt kérdés
Eléggé vicces így visszagondolva de az a helyzet hogy 2-szer baltáztam el a dolgokat egy lánnyal 2 hónap alatt (különbözőek). A helyzet az hogy az első kb nyíltan "küldött" felém különböző nagyon egyértelmű jeleket amit csak ezek után vettem észre (pl.:mindig ő keresett engem meg úgy írt rám hogy "Szia. Szép vagy."). A másodikkal találkozgattunk és az egyik este hazakísértem hosszasan megölelt majd miután elváltunk rám írt hogy "Elfelejtettél megcsókolni". Nos én sikeresen elbaltáztam mind a 2-őt. Már annyira nem zavar csak kiváncsi vagyok valakinek sikerült-e még ez? Vagy mit tehetnék ez ellen, hogy BIZTOS ne forduljon elő még egyszer? :D

2018. márc. 12. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Jelen! Én is szúrtam már el sok ilyesmit.


2. Légy tökösebb és ne csak megöleld a randik végén mint egy jó barát. :D

2018. márc. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a második még egyáltalán nincs teljesen elbaltázva, ha tényleg csak ennyit rontottál el! Mikor volt ez? (Nem indiszkrétkedni akarok, de simán eltudom képzelni, hogy még van esélyed.)
2018. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

A helyzet az hogy kb 1 héttel miután ez történt a lány annyit mondott, hogy ő nem áll most készen komoly kapvsolatra (ő is 17) ráadásul még el is költözött Magyarországra szóval összehoztam. :D

2018. márc. 13. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja, nem áll készen komoly kapcsolatra, akkor semmi rossz nincs abban, hogy nem csókolóztatok. :) Egyébként te nem rontottál el semmit. Ha ő mondja, hogy nem áll készen, akkor tökmind1 mit teszel, semmi nem lesz.


Ennyitől még ne érezd magad szerencsétlennek! ;)

2018. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!