Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha egy idegen fiú odamenne hozzátok?

Figyelt kérdés

Elhivhatok olyan lanyt akit nem ismerek? Pl lattam mar parszor suliban es tetszik de nem imserem.

16/F



2018. márc. 12. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, persze én is meglepődnék a helyzeten de ha

kölcsönös a szimpátia biztosan

nem utasítanálak vissza.

2018. márc. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Csak nekem írja ki úgy, hogy -2 válasz van a kérdés alatt és 1-et jelenít meg a 11-ből? :D
2018. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2-es ez amiatt lehet, mert olyan válaszok érkeztek a kérdésre, amik nem idevalóak voltak, a -1 azzal magyarázható hogy a kérdező válasza is törölve lett, ami nem számít a válaszok közé, ezért hiába ír 4x is valamit a kérdező, akkor is 0 válasz lesz. A kérdező válasza, nem válasz.
2018. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát hívjad. Veszteni nem nagyon veszíthetsz. Ha bejössz neki, van esélyed nála, és még örülni is fog h ilyen helyes fiú leszólította, ketten lesztek boldogok. Lehet, hogy akár még hosszú - távú dolog is lehet belőle.
2018. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kicsit meglepődnék ilyen helyzetben,de biztosan örülnék.Akár kölcsönös is lehet a szimpátia,szóval vegyél erőt magadon,és menny oda hozzá.Én drukkolok!16/L
2018. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!