Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan hogy valakivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valakivel azért nem jönnétek össze mert nem tetszik a neve?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van 1 lány aki nagyon bejön viszont Tündének hívják ami nagyon nem tetszik nekem és emiatt nem jönnék vele össze az normális?

2018. márc. 14. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normális, gyerekes viselkedés. Kit érdekel, hogy hogy neveztek el valakit a szülei csecsemő korában?

Ha valaki az alapján ítélkezik, azt csak sajnálni tudom. Én régen eléggé zavarban voltam a vezetéknevem miatt, nem valami megszokott, de egy csomóan mondták, hogy cuki, és nincs vele semmi baj.

Ha te vagy az illető kérdező, aki egy név miatt nem jönne össze valakivel, akkor valószínű a külseje és a személyisége sem jön be. Ha valakinek tetszik valaki/szerelmes belé, a neve érdekli a legkevésbé.

2018. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a röhejes kategória. Erre nincs mit mondani :D
2018. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval titeket nem zavarna ha úgy hívnák hogy Búzavirág?(létezik ez a név)
2018. márc. 14. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vicces név, Búzinak becézném :D (rövid u-val, csak a gyik moderátorai úgy tűnik, diszkriminálják a melegeket, és csúnya szónak titulálják ezt a teljesen hétköznapi kifejezést arra, ha két férfi szereti egymást)

De amúgy nem azt mondom, hogy a neve miatt szeretném, de phaszki...ez csak egy név. Ha annyira zavar, találj ki neki valami egyedi becenevet, amivel meg tudsz barátkozni, és neki is tetszik. De hogy valakivel a neve miatt nem összejönni...én ilyenről még nem is hallottam.

2018. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne a neve alapján szelektálj! Pl jönne neked egy gyönyörű nevű, de rusnya személyiségű leányzó, inkább te azzal járnál, mint a kedves, aranyos Tündikével? Há' meg vagy te huzatva? Mi van veled, ember?:D Járjál a Tündével, ha szereted meg aranyos meg szépnek találod és szívesen járnál vele; benne látod a társat, társad. Ha rokonlelkek vagytok, akkor járjatok szerintem tök nyugodtan. Kivéve ha nem csak a lelketek rokon, mert akkor természetesen ne. Szóval bármi is a neve az illetőnek, én nálam nem érinti hátrányban. Szóval, ha ez a Tünde tetszik neked, akkor hajtsál rá. Amúgyis becézgetheted pl. drágaságomnak, vagy ahogy tetszik!:)
2018. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!