Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem néz gyakrabban a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néz gyakrabban a szemembe?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam aki valamiért csak ritkán néz a szemembe. Nekem tetszik a fiú ezért foglalkoztat ennyire ez a dolog. Szerintetek azért nem tartja a szemkontaktust velem mert ennyire közömbösnek tart vagy nem mer a szemembe nézni zavarában? Nem tudom eldönteni.

2018. márc. 15. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak nem mer a szemedbe nézni de az is lehet hogy tetszel neki csak fél kimutatni.
2018. márc. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szasza212 ***** válasza:
Hát, ezt a legkönnyebben úgy derítheted ki, ha beszélsz vele, ha beszélgetéskor minden gond nélkül rád néz akkor valószínűleg csak nem gondolja úgy hogy lenne miről beszélgetnetek, mert mondjuk más a személyiségetek. Ha nem szívesen néz közben a szemedbe, és akkor is csak pillanatokra, akkor zavarban van. De egyébként érdemes lenne elolvasnod egy testbeszédről szóló könyvet, mert sok érdekes dolog van benne. Például ha valakire ránézel aki eddig téged nézett, és mikor ránézel, elkapja a tekintetét, akkor többnyire nem akarja hogy megtudd, mire gondol, de ez nem feltétlenül jelent romantikus dolgokat. :)
2018. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szasza212 ***** válasza:
De egyébként a túl hosszú szemkontaktust tartó ember kedvel, szóval ha egy pillanatra sem néz másfelé, és még a testét is feléd fordítja pl ülés közben, nyitott térdekkel, akkor vonzódik hozzád.
2018. márc. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én csak azért nézek másokra hogy megnézem hogy engem néznek és nem mást, ez jót tesz az egomnak 16f
2018. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!