Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan kezelitek az elutasí...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelitek az elutasítást?

Figyelt kérdés
Mostanra szedtem össze a bátorságot, hogy bókoljak egyet egy lánynak, erre elutasítás lett a vége. Tudom, hogy tovább kell lépnem, de nem megy, ti hogyan kezeltétek ezt a dolgot? Mennyit ideig tart még elmúlik ez a hülye megmagyarázhatatlan belső érzés?
2018. márc. 16. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, még nem volt részem benne😎 Viccet félretéve, nyilván ilyenkor az embernek kicsit megzuhan az egója, főleg, ha eleve nem volt sok. Ilyenkor azzal kell tisztában lenni, hogy ez nem a te személyed ellen irányul. Nem azért utasított vissza, mert bármilyen baj van veled (persze ez is benne van a pakliban), hanem mert neki van valami baja. Vagy veled, vagy magával, vagy bármi mással, de te ettől nem leszel kevesebb. Nem tudom milyen kapcsolatban álltok, vagy álltatok, de ha ő esélyt sem ad neked, akkor az az ő problémája, és nem jelenti azt, hogy bárki más is visszautasítana. Ezt azért írom, mert sokan ilyenkor soha többet nem mernek kezdeményezni, ami butaság, és nagyon sok lány ezért van elkeseredve. Mert már a fiúk/férfiak összeomlanak egy-két elutasítástól, és ezért már rengeteg esetben a lányok növesztenek tököt. Túl fogod élni a dolgot, csak ne rágódj állandóan ezen, tereld el a figyelmed, és ne ez határozza meg a jövőben a másik nemhez való hozzáállásod. Egy kudarc nem kudarc. Sőt, sok kudarc sem az. Az az igazi kudarc, amikor már nem élsz át kudarcot. Mert akkor nem csinálsz semmit, nem kockáztatsz, és belenyugszol a tétlenségbe. Pár nap, és jobb lesz.
2018. márc. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerős sztori bro.Hát nálam ugy volt hogy mikor elutasitott a csaj,egy darabig még rá gondoltam...De pár nap (max1-2 hét) elteltével az idő elfettette velem,(kiment a fejemből) :D :D
2018. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi srácok a válaszokat, ebből egyelőre friendzone lesz, szerintem túl hamar kezdeményeztem (3.ik találkozásnál) első kettő olyan semmi nem volt, mert meg sem bírtam szólalni...Amúgy a válasza, nem is volt annyira elutasító, csak annyit írt, hogy nincs az egyetem miatt rám még ideje, pedig barátja is van.
2018. márc. 16. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!