Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viseljem az elutasítást...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseljem az elutasítást ha én vagyok az elutasító fél?

Figyelt kérdés

Valentin napra kaptam ajándékot egy fiútól, aki szerelmes belém. Szegény ott állt mintha várta volna, hogy szerelmet valljak neki, de belőlem csak egy köszi jött ki. Most egész végig ezen gondolkodom, és tök szarul esik nekem is ez az egész...

14 évesek vagyunk mindketten, ha ez számít valamit



2018. febr. 14. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd magad rosszul, csak meg voltál lepődve, teljesen oké az, ha hirtelen csak egy köszi jött. Holnap mondd meg neki, hogy köszönöd szépen az ajándékot, nagyon kedves tőle, de te nem úgy érzel, ahogy o es ennyi az egész.
2018. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!