Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van ezzel így rajtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ezzel így rajtam kívül? Ha igen, ti hogyan kezelitek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Röviden-tömören, nem lehetek azzal a fiúval, akit mindennél jobban szeretek (mert nem viszonozza az érzéseimet), és ez a fájdalom már legalább fél éve meghatározza a mindennapjaimat.

Régebben mikor szerelmi csalódásom volt, akkor gyorsan kihevertem úgy, ahogy azt kell (barátokkal való elfeledés, kikapcsolódás stb.), Ő rajta viszont sehogysem tudom túltenni magam, valószínűleg azért, mert amit iránta éreztem, az őszinte és igaz szerelem volt.

Pedig én tényleg mindent megpróbáltam, nem vagyok depressziós, nem szoktam sajnáltatni magam, tényleg próbáltam azt, hogy barátnőkkel mentem el szórakozni, elkezdtem űzni egy hobbit, több időt töltöttem a családommal, de semmi sem segített, sosem éreztem még ilyen rosszul magam.

Persze igyekszem keresni minden napban a jót, próbáltam mindennek a pozitív oldalát nézni, és ez sokat szokott segíteni. De ha mondjuk olyan szituáció akad, hogy a barátnőim a párjukról kezdenek el beszélni, vagy arról, hogy milyen fiúkkal ismerkednek, akkor egyszerűen mindig elmegy a kedvem, és nem tudok mást tenni, csak szó nélkül otthagyni a beszélgetést, elmenni tőlük valahova egyedül. Ami tudom, hogy szánalmas, mert egy barátnő azért van, hogy meghallgassa a barátnője élményeit, és együtt örüljön vele/velük. Szintén ez a helyzet, mikor az utcán vagy bárhol szerelmes párokat látok, vagy közösségi oldalakon szerelmes párok képeit, egy normális ember reakciója az lenne, hogy "Ó, milyen édesek együtt!". Nekem azonban összeszakad a szívem az ilyenek láttán.

Én tényleg nem mondom magam depressziósnak, és nem is szeretném magam annak mondani, mert a depresszió nem abban merül ki, hogy nem viszonozzák a szerelmét. Azért írtam ki ezt, mert ha van valaki ilyen helyzetben, vagy csak volt ilyenben, vagy tud valami pozitívat mondani, azt szívesen meghallgatom, ahogy mindenkit meghallgatok, aki ilyen helyzetben van! Mert sajnos az én ismeretségi körömben sajnos nincs ilyen személy, aki van is barátnőm, az egyből más fiúkkal próbálja elfeledtetni a fájdalmát, ami nekem természetesen nem megy, mert senki más fiú nem érdekel.


16 éves lány vagyok, ha esetleg valakit érdekel, az illetékes fiú 17 éves. Tavaly április óta vagyok belé szerelmes, amit az elején viszonzott, sőt, Neki hamarabb tetszettem, mint Ő nekem, aztán ez megváltozott. Sosem lehettünk együtt, és ez az, ami igazán fáj.



2017. ápr. 20. 20:31
 1/6 A kérdező kommentje:
UI: Bocsánat, az a "röviden-tömören" nem kellett volna oda! :D Csak nem számítottam az elején arra, hogy ennyi mindent írok a végén.
2017. ápr. 20. 20:33
 2/6 anonim ***** válasza:

Szintén viszonzatlan szerelem.

Mikor nem láttam egy ideig nagyon kivoltam... Mindenki elől menekültem, bezárkóztam... Csak a szomorú zene volt... Aztán meséltem egyik barátomnak erről a sztoriról.Meghallgatott és tanácsot adott ami jól esett és sokkal jobb kedvem lett.Hiába viszonzatlan a szerelem én keresem még mindig a pasit és beszélgetek vele és jól kijövök vele.Volt egy időbe hogy depressziós lettem mert tényleg beleszerettem és nekem sem segített semmi elterelni a gondoltomat.Hiába foglaltam el magam rá gondoltam.Mikor depressziós lettem nagyon magam alatt voltam.Aztán egyszer csak beszéltem vele erről és adott tanácsot és azóta sokkal jobban érzem magam.Ha visszaír, ha csak meglátom boldog vagyok.Egy héten 2x láto. és van mikor van valami baja és otthon marad és én meg nem a negatív dolgon gondolkodom, hanem azon hogy mindjárt itt van a jövőhét és megint láthatom.Ösztönzöm magam hogy ne legyek rossz kedvű mert én vidám ember vagyok.Most van 5 hónapja hogy beleszerettem.Én is próbáltam hogy mással ismerkedek de nagyo nehezen vettem ra magam mert nem akartam mást... Aztán nem találtam senkit aki megfogott volna.Majd nemrég találtam valakit és talán csak egy picit megtetszett a fiú és minden tök jó volt... Aztán megláttam azt másnap akibe szerelmes vagyok és a fiú iránt semleges érzésem lett és van a pasi iránt meg nagyon nagy szeretetet érzek.Majd idővel elmúlik.

2017. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, látom sok mindent meg próbáltál de nem sikerült ki verni a fejedből ezt a fiút. Sajnálom, de ha ezek a dolgok nem jöttek be nálad akkor nem igazán tudok mást amivel tehetnél ellenne talán csak azt tanácsolni, hogy idővel csak elmúlik.Sajnos az első nagy szerelmet nehéz kiheverni és mély nyomot hagy benned. Talán tényleg próbálj meg más fiúkkal beszélgetni, tudom hogy nehéz de meg kell próbálnod.Hogyhogy így meg szakadt a kapcsolat annak ellenére, hogy ő is viszonozta az érzéseidet?
2017. ápr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Első: igen, végre valaki aki megérti a helyzetemet, aki szintén átélte ezt. Több szempontból is igaz rám, amit írtál, például hogy én a viszonzatlanság ellenére is mindig a közelében akarok lenni, keresem az alkalmat, hogy láthassam stb. Tudom, mikor van arra órája, ahol nekem, és mindig várom azokat az órákat, mert akkor tudom, hogy végre láthatom. Mert sajnos általában hiába járunk egy iskolába, elég nagy a suli, és a hét 5 napjából 3x egész nap nem látom. :(

És tudom, hogy túl kéne tennem magam rajta, hogy el kéne felejtenem, de látod... én még így is "megyek utána" :(

Második: Hát igen sajnos.. éppen ezért is nem tanácsokt kérni írtam ki, mert úgysem tud senki újat mondani, hiszen én mindent megpróbáltam már :( Hanem hogy "sorstársakat" keressek.

Úgy történt, hogy az elején ugye amikor megtetszettünk egymásnak, minden nagyon jó volt, éreztem hogy ebből lesz valami. Aztán teltek-múltak a napok, hónapok, és elkezdett kerülni engem, le se sz*rta azokat, amiket érte tettem (ha érdekel mik ezek, privátban leírom), egyszerűen levegőnek nézett. Csak azt nem értem, hogy ha az elején tetszettem neki, akkor miért nem tett/tesz semmit értem, amit ilyenkor egy fiúnak tennie kéne? :(

Innen gondolom, hogy viszonzatlan.

2017. ápr. 21. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem baj ha keresed a társaságát legalább boldog leszel tőle.Ugyanis nekem nem segített az sem hogy nem írtam neki.

Amúgy meg ha nem lépett az nem azt jelenti hogy nincs esélyed.Lehet hogy arra vár hogy te kezdeményezz.

2017. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Velem is ilyesmi volt csak ő úgy mondta, hogy tetszek neki meg szeret, hogy volt barátnője, akiről én nem tudtam. Egy ideig nagyon fájt meg haragudtam rá, de már csak azt érzem hogy szeretem és vele szeretnék lenni, de sajnos már nem is beszélünk.
2017. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!